s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

muzyka

KONKURS - CIEŃ WIELKIEJ GÓRY

news |

W poprzednim (kwietniowym) wydaniu naszego magazynu "Hi-Fi Choice & Home Cinema" zamieściliśmy obszerny wywiad z perkusistą

W poprzednim (kwietniowym) wydaniu naszego magazynu "Hi-Fi Choice & Home Cinema" zamieściliśmy obszerny wywiad z perkusistą Budki Suflera Tomaszem Zeliszewskim, który opowiadał m.in. o kulisach powstania albumu "Cień wielkiej góry". Nasz rozmówca przekazał na konkurs wydanie kolekcjonerskie tej jednej z najważniejszych płyt polskiego rocka "Cień wielkiej góry" - Live & Original Master Recording - w zestawie znalazły się dwa wykonania tej płyty: oryginalne z 1975 roku starannie zremasterowane i drugie, koncertowe wykonanie z 2011 roku.
Rozstrzygnięcie konkursu z numeru 4/12 Hi-Fi Choice & Home Cinema
Nagrodę w postaci kolekcjonerskiego wydania płyty "Cień wielkiej góry": Live & Original Master Recording otrzymuje Witold Czernek
W związku z bardzo dużym zainteresowaniem konkursem, i ma się rozumieć samą płytą, nasz rozmówca przekazał jeszcze jeden egzemplarz do rozlosowania wśród naszych Czytelników. Pytanie pozostaje to samo, a więc w którym utworze na płycie "Cień wielkiej góry" zagrał Czesław Niemen?
Więcej informacji o tym niecodziennym wydaniu TUTAJ
Odpowiedzi wraz z danymi kontaktowymi prosimy wysyłać na adres konkurs@cgs.com.pl do dnia 15 czerwca 2012, w tytule maila prosimy wpisać Budka Suflera.

Jeśli chcesz wiedzieć pierwszy o konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, promocjach, prezentacjach dołącz do nas na Facebooku!