s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

muzyka

WYGRAJ KSIĄŻKĘ "U2 THE NAME OF LOVE"

news |

Do rozlosowania mamy książkę "U2 The Name Of Love" (wersja polska) autorstwa Andrea Morandi. W losowaniu wezmą udział

Do rozlosowania mamy książkę "U2 The Name Of Love" (wersja polska) autorstwa Andrea Morandi. W losowaniu wezmą udział wyłącznie osoby, które są już z nami oraz, które do nas dołączą na naszym koncie na Facebooku. Kto jest zainteresowany tą książką powinien przesłać maila na adres konkurs@cgs.com.pl a w tytule wpisać "U2".
Ponadto chętnie poznamy Wasze opinie na temat tego zespołu. Piszcie również czyje biografie Waszym zdaniem powinny znaleźć się w naszym piśmie.
Nazwisko zwycięzcy opublikujemy na Facebooku 24 maja po godz. 15.
O KSIĄŻCE Legendarny zespół U2 od niemal 30. lat tworzy muzykę, która zmienia świat. Autor książki prezentuje historie prawie wszystkich utworów zespołu, od porywającego "I Will Follow" (BOY, 1980) po najnowszy "Cedars of Lebanon" (NO LINE ON THE HORIZON, 2009), omawia okoliczności ich powstania, wskazuje na źródła i inspiracje tekstów, proponuje oryginalne ich interpretacje i może tym zaskoczyć niejednego fana. Książka opowiada nie tylko o tekstach i sensach w nich ukrytych, ale przede wszystkim o samym zespole i jego historii, o współczesnym świecie i zmianach, które w nim zaszły, o muzyce, kinie, polityce, filozofii i literaturze.
Jest to książka napisana z myślą o tych, którzy znają U2 od 1980 roku i o tych, którzy odkryli ten zespół dopiero wczoraj; o tych, którzy mają wszystkie jego płyty i o tych, którzy dopiero co usłyszeli go na YouTube...
Wydawcą książki jest REPLIKA, a więcej informacji o tej pozycji znajdziecie na stronie www.replika.eu

Jeśli chcesz wiedzieć pierwszy o konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, promocjach, prezentacjach dołącz do nas na Facebooku!