s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

muzyka

JOHN LENNON ŻYCIE - KSIĄŻKA DO WYGRANIA!

news |

Nowa, kompletna, udokumentowana i naszpikowana detalami biografia wielkiego artysty - wokalisty

Nowa, kompletna, udokumentowana i naszpikowana detalami biografia wielkiego artysty - wokalisty legendarnego zespołu The Beatles, muzyka, poety, pacyfisty - Johna Lennona - może być Twoja!
Kontynuujemy naszą zabawę na Facebooku - po płytach Agi Zaryan ex-Beatlesa Paula McCartney'a, mamy dla Was biografię Johna Lennona Przypominamy, że wśród osób, które są z nami lub dołączą do nas na Facebooku systematycznie losujemy atrakcyjne nagrody - płyty, książki, filmy, akcesoria, itp.
Już w najbliższy czwartek 26 kwietnia rozlosujemy książkę "John Lennon życie" "McCartney II". W losowaniu wezmą udział osoby, które są zarejestrowane na naszym koncie na Facebooku i które wyślą maila na adres konkurs@com.pl z hasłem w nagłówku Lennon.
O KSIĄŻCE: Książka honoruje 70. rocznicę urodzin i 30. rocznicę  śmierci Lennona."Jest to nowe wnikliwe spojrzenie na dokładnie już udokumentowane życie artysty, a także na piosenki, dzięki którym będzie żył wiecznie w sercach swoich licznych fanów. W ciągu trzech lat pracy autor - Philip Norman zebrał niezwykłą ilość nowych informacji, nawet o najbardziej znanych epizodach z życia Lennona - o dzieciństwie, początkach kariery, życiu z Yoko Ono. Wywiadów do książki udzielił Paul McCartney, George Martin, a także syn artysty Sean Lennon (który po raz pierwszy we wzruszający sposób opowiada o ojcu) i jego żona Yoko Ono, która z szokującą szczerością opowiada o życiu z Lennonem. Książka rozpoczyna się na długo przed przyjściem Lennona na świat. Pierwsze strony przedstawiają dziadka piosenkarza, również Johna Lennona, który wyemigrował z Liverpoolu do Nowego Jorku w 1880 roku i jako muzyk występował w objazdowych przedstawieniach z Colored Operatic Kentucky Minstrels, Andrew Robertona. Opowieść kończy się tragiczną śmiercią artysty od kuli szaleńca 8 grudnia 1980 roku. Dla wielu Lennon był wzorem. Nie tylko jeśli chodzi o muzykę czy poglądy polityczne, ale także o sposób patrzenia na życie. Dał całym pokoleniem przyzwolenie na trwanie wiernie przy pacyfistycznych wartościach, dał przykład, jak żyć niezależnie. Jego piosenki ("Imagine", "Give Peace a Chance", "All You Need is Love") stały się świeckimi hymnami, choć dla niektórych jego najistotniejszym postanowieniem mogła być czasowa rezygnacja z kariery w 1975 roku, aby pełnić rolę pozostającego w domu ojca. Autor książki - Philip Norman jest autorem bestsellerowej i najbardziej znanej biografii The Beatles - Shout!, biografii The Rolling Stones, Eltona Johna i Buddy Holly'ego. Książka liczy aż 750 stron.
Wydawca: Axis Mundi

Jeśli chcesz wiedzieć pierwszy o konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, promocjach, prezentacjach dołącz do nas na Facebooku!