s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

muzyka

McCARTNEY II PŁYTA DO WYGRANIA!

news |

Kontynuujemy naszą zabawę na Facebooku - po płycie Agi Zaryan "Księga Olśnień" teraz proponujemy zremasterowany album ex-Beatlesa

Kontynuujemy naszą zabawę na Facebooku - po płycie Agi Zaryan "Księga Olśnień" teraz proponujemy zremasterowany album ex-Beatlesa Paula McCartney'a. Przypominamy, że wśród osób, które dołączyły do nas na Facebooku systematycznie losujemy atrakcyjne nagrody - płyty, książki, filmy, akcesoria, itp.
Już w najbliższy czwartek 19 kwietnia rozlosujemy płytę "McCartney II". W losowaniu wezmą udział osoby, które są zarejestrowane na naszym koncie na Facebooku i które wyślą maila na adres konkurs@com.pl z hasłem w nagłówku McCartney.

O PŁYCIE "McCartney II" to zremasterowany oryginalny album jednego z największych artystów w historii muzyki rozrywkowej Paula McCartney'a.
Nad procesem produkcyjnym czuwał osobiście sam McCartney, a masteringu dokonano w słynnym Abbey Road Studio przy udziale tych samych osób, które pracowały nad wznowieniami katalogu zespołu The Beatles.
Przypomnijmy, że pierwotnie płytę wydano w roku 1980, a więc 10 lat po nagraniu pierwszej solowej płyty tego artysty noszącej tytuł McCartney. Ten krążek miał być z założenia kontynuacją tego pierwszego wydawnictwa, stąd jego tytuł McCartney II, mimo iż oficjalnie był to już trzeci solowy album ex-Beatlesa (drugi "Ram" sygnowany jest jako Paul & Linda McCartney). Na płycie dominują instrumenty elektroniczne tak modne wówczas, ale nie brakuje także charakterystycznych dla tego artysty ballad.
Utwory: 1. Coming Up 2. Temporary Secretary 3. On The Way 4. Waterfalls 5. Nobody Knows 6. Front Parlour 7. Summer's Day Song 8. Frozen Jap 9. Bogey Music 10. Darkroom 11. One Of These Days
Jeśli chcesz wiedzieć pierwszy o konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, promocjach, prezentacjach dołącz do nas na Facebooku!