s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

muzyka

ÓSMY KORN BEZ TYTUŁU

news |

Na 30 lipca ustalono premierę ósmego studyjnego albumu znanego i wielokrotnie nagradzanego platynowymi płytami...

Na 30 lipca ustalono premierę ósmego studyjnego albumu znanego i wielokrotnie nagradzanego platynowymi płytami zespołu Korn.
Ciekawostką godną odnotowania jest to, że najnowszy album nie ma tytułu! Wydanie albumu pozbawionego tytułu zostało skomentowane przez wokalistę Jonathana Davisa słowami:?Nie chcieliśmy nadawać tej płycie żadnych etykiet. To muzyka bez ograniczeń, więc czemu nie mielibyśmy pozwolić naszym fanom, by nazywali go jak tylko zechcą?? Producentem płyty jest Atticus Ross współpracujący już wcześniej z Korn przy See You On The Other Side (znany jest również z przełomowych nagrań z NIN). W rozgłośni radiowej KROQ z Los Angeles zajmującej się współczesną muzyką rockową miała miejsce niedawno światowa premiera Evolution - pierwszego singla z nowej płyty, a zespół umożliwił jego wysłuchanie ponad 550 tysiącom swoich przyjaciół na portalu MySpace.
Premiera?Evolution?na żywo miała miejsce podczas tegorocznego festiwalu KROQ Weenie Roasty Fiesta. Jonathan Davis mówi o nowym singlu - Evolution to kawałek o nas jako rasie ludzkiej. Nasza ewolucja nie ruszyła od czasu, gdy byliśmy małpami. Nie ma praktycznie różnicy między zwierzętami i Wystarczy popatrzeć na tę wojnę, w której obecnie walczymy; jesteśmy tyranami ? zupełnie jak u małp. Ten album to kolejna propozycja zespołu po przełomowym nagraniu MTV Unplugged: KORN, które zadebiutowało w pierwszej dziesiątce Billboard 200 w marcu 2007 roku. Zespół wystąpił także w programie The Tonight Show with Jay Leno, gdzie towarzyszyła mu największa liczba muzyków grająca na jednej scenie w historii programu - dokładnie 25 osób, w tym grupa bębniarzy taiko.
Od 18 czerwca singiel gości w polskich rozgłośniach radiowych. Aby posłuchać i obejrzeć materiał o powstawaniu "Evolution", trzeba się zalogować na www.korn.com.