gadżety

NOWOŚCI LOGITECHA NA ROK 2012

news |

Firma Logitech przygotowała kilka praktycznych i niedrogich rozwiązań pomocnych zarówno w pracy, podróży jak i relaksie.

Firma Logitech przygotowała kilka praktycznych i niedrogich rozwiązań pomocnych zarówno w pracy, podróży jak i relaksie.
W związku z niezwykle dynamicznie rozwijającym się rynkiem tabletów, Logitech wprowadza do sprzedaży bardzo zmyślne akcesoria dla iPadów.


Według prognoz firmy Gartner sprzedaż tabletów w roku 2012 do 108 mln. Sztuk co w porównaniu z ilością 69 mln. urządzeń sprzedanych w 2011 roku jest imponującym wzrostem. Te zmyślne urządzenia nie tylko zapewniają nam rozrywkę,
ale także pomagają w bardziej praktycznych kwestiach. Od aplikacji kalendarzowych i map GPS, po szybkie przepisy kulinarne i plany ćwiczeń.
Logitech stawia na produkty dla osób, które cierpią na brak czasu.
Jak zorganizować czas i pracę, tak aby być najbardziej efektywnym? Być może dobrym rozwiązaniem jest stworzenie przenośnego mini biura, dzięki któremu będziemy mogli na bieżąco sprawdzać skrzynkę mailową czy nadrabiać zaległości dotyczące branżowych nowinek. Wystarczy jedynie tablet oraz klawiatura z podstawką Logitech Keyboard Case for i Pad 2 i już dysponujemy wygodnym, mobilnym narzędziem biurowym. Urządzenie Logitech nie tylko znacznie ułatwia pracę, ale jest także idealnym etui podróżnym, dzięki któremu ekran naszego iPada będzie zabezpieczony przed zarysowaniami.Drugim pomysłem na utrzymanie formy jest wykorzystanie tabletu jako planera przepisów, dzięki któremu będziemy czuwać nad tym co jemy. Przygotowując zdrowe posiłki można sięgnąć po wygodna podstawkę Logitech Speaker Stand for iPad. Oczywiście to tylko jedna z propozycji wykorzystania tego standu inne zależą już wyłącznie od naszej wyobraźni i potrzeb.Tablety znakomicie sprawdzają się jako narzędzia do korzystania z różnego rodzaju e-kursów. Dzięki tabletowi możemy wszędzie, gdziekolwiek się znajdziemy, w domu, w parku czy w podróży, komfortowo korzystać z internetu. W każdej chwili możemy zagłębić się w lekturze stron internetowych poświęconych naszemu hobby czy wyszukać niezbędne nam informacje. Wygodę korzystania z tabletu zapewni nam zestaw klawiatury i podstawki Logitech Tablet Keyboard for iPad.Aktywne życie, nawał pracy to główne przyczyny, które wpływają na zaniedbywanie przez nas kontaktów z rodziną czy przyjaciółmi. Teraz możemy ten problem łatwo rozwiązać dzięki opcji wideo czatu w naszym tablecie. Dodatkową wygodę podczas rozmowy zapewnią nam bezprzewodowe słuchawki Logitech Wireless Headset.Wszystkie produkty są już dostępne w Polsce:
Logitech Keyboard Case for iPad 2 - 449.00 PLN
Logitech Speaker Stand for iPad - 219.00 PLN
Logitech Tablet Keyboard for iPad - 269.00 PLN
Logitech Wireless Headset - 269.00 PLN

INFO www.logitech.com