gadżety

ODTWARZACZ MP4 GOGEAR MUSE PHILIPS

news |

Firma Philips wprowadza na rynek trzecią generację swojego odtwarzacza MP4 GoGear Muse. Jest on dostępny

Firma Philips wprowadza na rynek trzecią generację swojego odtwarzacza MP4 GoGear Muse. Jest on dostępny w wersjach z pamięcią 8, 16 i 32GB, ale w Polsce sprzedawana będzie jedynie wersja 16MB. Szeroki ekran o przekątnej 3,2 cala zapewnia wysoką jakość odtwarzanych plików wideo. Domyślna obsługa formatu 16:9 i ekran reagujący na dotyk palca, umożliwiający łatwą i intuicyjną nawigację po plikach multimedialnych, czynią z tego odtwarzacza poręczne i łatwe w obsłudze urządzenie także do oglądania filmów. W kwestii odtwarzania muzyki należy odnotować znaczny postęp w stosunku do poprzednich modeli. Nowa generacja odtwarzaczy zyskała trzy nowe funkcje.
SafeSound analizuje sposób słuchania muzyki i w razie potrzeby informuje użytkownika, jeśli poziom głośności może długotrwale uszkodzić jego słuch. Sound Personalization to intuicyjny i prosty sposób dostosowywania brzmienia muzyki do własnych gustów poprzez zmianę ustawień korektora dźwięku (wystarczy przesunąć palcem po ekranie odtwarzacza). Funkcja LikeMusic służy do układania list pasujących do siebie utworów, które są wybierane spośród pozycji w bibliotece użytkownika i w urządzeniu GoGear.
Najnowszy odtwarzacz Philipsa został wyróżniony nagrodą CES Innovations Award 2011. Jego cena detaliczna wynosi 659zł (wersja 16GB).

INFO>/b> www.philips.pl