kino domowe

ZESTAW 5.0 CARMINE DO KINA DOMOWEGO I STEREO

news |

Oferta firmy Polpak Poland powiększyła się o zestaw kolumn głośnikowych 5.0 Carmine. Zgodnie z polityką marki kolejne modele są oznaczane

Oferta firmy Polpak Poland powiększyła się o zestaw kolumn głośnikowych 5.0 Carmine. Zgodnie z polityką marki kolejne modele są oznaczane angielskimi nazwami kolorów ? poprzedni o nazwie Platinum zdobył już uznanie użytkowników, nadszedł więc czas na Carmine. Za jego projekt i zestrojenie był odpowiedzialny (podobnie jak za Platinum) pan Lin, jeden z czołowych tajwańskich inżynierów akustyki, który współtworzył high-endowe konstrukcje głośnikowe za setki tysięcy złotych!
Zestaw składa się z pięciu kolumn: F (główne, trójdrożne podłogówki o wysokości 96cm), C (głośnik centralny) i S (głośniki surround z zainstalowanymi na tylnej ściance wieszakami ściennymi). Charakteryzują się one smukłymi, zaokrąglonymi i solidnymi obudowami wykonanymi z MDF-u, pokrytymi laminatem w trzech wersjach kolorystycznych: wenge, czarny i orzech włoski. Wszystkie kolumny wykorzystują 25mm tweeter z kopułką wykonaną z wysokiej jakości jedwabiu, która charakteryzuje się dużą rozdzielczością, sztywnością i lekkością, dzięki czemu wysokie tony są szczegółowe, analityczne i naturalne. Silny magnes ze stopu żelaza, rubidu i boru oraz wzmacniana cewka odporna na wysokie temperatury gwarantują przenoszenie dużych mocy i zakresów dynamiki. Ponadto wszystkie głośniki posiadają solidne, zakręcane, pozłacane gniazda akceptujące wtyki bananowe. Zestaw Carmine 5.0 jest oferowany w niezwykle atrakcyjnej cenie 849zł (komplet).

INFO www.polpak.com.pl