gadżety

APLIKACJA WP.PL DLA URZADZEŃ iPAD, iPOD, iPHONE

news |

Wirtualna Polska uruchomiła aplikację na telefony iPhone i odtwarzacze iPod touch. "Info WP.PL" zapewnia

Wirtualna Polska uruchomiła aplikację na telefony iPhone i odtwarzacze iPod touch. "Info WP.PL" zapewnia posiadaczom tych urządzeń stały, bezpłatny dostęp do kluczowych serwisów portalu: wiadomości, sportu, danych finansowych, prognozy pogody i galerii.

Aplikację podzielono na trzy części:
wiadomości z Polski i ze świata,
sport - czyli najważniejsze informacje z dodatkowym podziałem na Ekstraklasę i Formułę 1, m.in. newsy, galerie zdjęć, tabele, terminarze, wyniki,
finanse - najważniejsze wiadomości, komentarze dzienne, notowania giełdowe, kursy walut. Za pomocą aplikacji można także sprawdzić prognozę pogody dla kilkudziesięciu największych miast w Polsce.

"Wirtualna Polska od zawsze wychodzi naprzeciw zmieniającym się trendom i rosnącym wymaganiom użytkowników. Stworzenie aplikacji na iPhone'y i iPody jest kontynuacją działań portalu w zakresie serwisów i aplikacji mobilnych" - mówi Paweł Janecki z WP, Kierownik Zespołu Portal dla Komórek.
"Od października 2010 r. posiadacze iPadów mogą korzystać z pierwszej polskiej portalowej aplikacji na tablety - WP.PL Info. Od grudnia 2010 r jest dostępna podobna aplikacja na system Android. Teraz poszerzamy ofertę również dla posiadaczy smartfonów i odtwarzaczy multimedialnych marki Apple".

Info WP.PL na iPhony i iPody można bezpłatnie ściągać ze sklepu Apple, App Store. Aplikacja już teraz cieszy się dużą popularnością - dziennie pobierana jest blisko 1200 razy. Również w sklepie App Store dostępna jest aplikacja Wirtualnej Polski na iPada.

INFO www.wp.pl