kino domowe

DESIGNERSKIE OKULARY 3D OD LG

news |

Wprawdzie pojawiają się pierwsze "jaskółki" telewizorów wyświetlających obraz 3D bez konieczności stosowania

Wprawdzie pojawiają się pierwsze
"jaskółki" telewizorów wyświetlających obraz 3D bez konieczności stosowania okularów, ale jeszcze pewnie sporo czasu upłynie zanim uwolnimy wejdą one do masowej produkcji - o ile w ogóle przyjmą się na rynku, gdyż nie jest to technologia pozbawiona wad. A więc przez jakiś czas jesteśmy skazani na zakładanie specjalnych okularów jeśli chcemy oglądać materiały 3D na telewizorze. Nic więc dziwnego, że producenci również i na tym polu rywalizują z sobą. Właśnie otrzymaliśmy informację od firmy LG o wprowadzeniu na rynek okularów 3D zaprojektowanych we współpracy z renomowanym projektantem i producentem oprawek - Alainem Miklim. Ten francuski projektant obecny jest na rynku od ponad 30 lat zyskał uznanie na całym świecie, ponieważ oferuje niezwykle wygodne i eleganckie okulary
Jego firma posiada sieć flagowych butików na całym świecie, między innymi w Nowym Jorku, Paryżu i Mediolanie. Sklepy przyciągają użytkowników, dla których moda ma duże znaczenie.
Nic więc dziwnego, że firma LG zwróciła uwagę na ten "dodatek" do TV 3D i nawiązała współpracę z projektantem światowej sławy.
Prezes firmy LG Electronics Home Entertainment Company Havis Kwon tak to skomentował: "Liczne badania wskazują, że spośród wszystkich wyzwań utrudniających rozpowszechnienie technologii 3D, okulary zawsze są na szczycie listy.
Okulary 3D nie muszą być brzydkie i niewygodne. Wspólnie z Alainem Mikli udowodniliśmy to, tworząc prawdopodobnie najlepsze i najbardziej eleganckie okulary 3D na świecie".

INFO www.lge.pl