gadżety

TEAC SR-80I ORAZ SR-2 RADIO Z DOKIEM DO iPODA

news |

Firma TEAC wprowadza do swojej oferty dwa nowe urządzenia o symbolach SR-80i oraz SR-2. Pierwszy z nich to stylowy system z cyfrowym radiem

Firma TEAC wprowadza do swojej oferty dwa nowe urządzenia o symbolach SR-80i oraz SR-2. Pierwszy z nich to stylowy system z cyfrowym radiem MW/FM z pamięcią 20 stacji, oferujący potężny dźwięk stereofoniczny dzięki technologii MAXBASS. Obsługuje on iPhone'a/iPoda, uruchamiając się momentalnie, gdy tylko włożymy go do stacji dokującej. Wejście uniwersale lub port USB pozwalają na podłączenie źródeł zewnętrznych, a wyjście kompozyt umożliwia obejrzenie sygnału wideo z iPoda. Pilot zdalnego sterowania obsługuje zarówno SR-80i, jak i iPoda. Za poprawę dźwięku odpowiedzialna jest funkcja Full Path Digital. SR-80i dostępny będzie od listopada w kolorach frontu: czarnym, czerwonym i srebrnym.
Z kolei SR-2 jest nieco większym urządzeniem, a ponadto dysponuje większymi możliwościami niż SR-80i. Oprócz stacji dokującej do iPoda jest wyposażony w tuner AM/FM, zegar cyfrowy i timer. Ma też wyjście słuchawkowe oraz wejście sygnału zewnętrznego audio (minijack). System SR-2 posiada certyfikat "Made for iPod/iPhone", a jego cena detaliczna wynosi 899zł.
INFO http://www.eic.pl