kino domowe

AMPLITUNER DENON AVR-4311 KLASY PREMIUM

news |

Denon wprowadza do sprzedaży 9-kanałowy amplituner klasy Premium - AVR-4311. Najnowszy produkt posiada łącze Denon

Denon wprowadza do sprzedaży 9-kanałowy amplituner klasy Premium - AVR-4311. Najnowszy produkt posiada łącze Denon Link 4. generacji zapewniające wolną od jittera transmisję dźwięku, konwersję i/p High-bit i skalowanie obrazu przez procesor ABT2015, a także inne unikalne dla tego producenta technologie audio i wideo. Nowy amplituner pozwala użytkownikom cieszyć się szerokim wachlarzem mediów z odtwarzaczy iPod, internetu lub urządzeń USB i jest wyposażony w najnowszy standard HDMI 1.4 (7 wejść, 2 wyjścia) obsługujący trójwymiarowy obraz ze źródeł 3D. Dekoduje nie tylko Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, ale również Audyssey DSX aż do wersji 11.2.
AVR-4311 jest wyposażony w najnowszy system korekcji charakterystyki pomieszczenia Audyssey MultEQ XT32, który automatycznie dostraja system kina domowego tak, aby zapewnił on optymalne brzmienie eliminujące problemy akustyczne występujące w pomieszczeniu odsłuchowym. Oprócz tego AVR-4311 obsługuje MultEQ Pro, profesjonalne oprogramowanie kalibracyjne firmy Audyssey, które może być obsługiwane przez autoryzowanych instalatorów. MultEQ Pro może dokonać do 32 różnych pomiarów akustyki pomieszczenia, pozwalając na precyzyjną korekcję.
Aby zapewnić możliwie najwygodniejszą obsługę w instalacjach wielostrefowych, Denon opracował swoją własną aplikację "Denon Remote App" do telefonów iPhone oraz odtwarzaczy iPod touch i iPad. Pozwala ona na łatwy wybór źródeł wejściowych, zawartości sieciowej i USB, sterowanie strefami i inne operacje. Jest dostępna na stronie AppStore i kompatybilna z amplitunerami Denon AVR-3311, AVR-4311 oraz AVR-A100.
Nowy AVR-4311 będzie dostępny w wersji czarnej i Premium Silver od końca października.

INFO www.horn.pl