kino domowe

NOWY SYSTEM KINA DOMOWEGO DENONA DHT-1311XP

news |

Denon wprowadził do sprzedaży nowy, podstawowy, a zarazem niedrogi system kina domowego DHT-1311XP.

Denon wprowadził do sprzedaży nowy, podstawowy, a zarazem niedrogi system kina domowego DHT-1311XP. Składa się on z 5-kanałowego amplitunera AVR-1311 oraz kompletu głośników 5.1 SYS-391HT.
AVR-1311 o mocy 110W na kanał posiada 4 wejścia i jedno wyjście HDMI 1.4a, które wspiera technologię 3D pass-through, a ponadto Deep Color i x.v.Color. Urządzenie obsługuje formaty audio Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio. Autorski układ Denona Compressed Audio Restorer pozwala słuchaczom cieszyć się bardziej szczegółowym i dynamicznym brzmieniem muzyki ze źródeł skompresowanych, a gniazdo minijack stereo na przednim panelu umożliwia wygodne podłączenie przenośnego odtwarzacza audio. AVR-1311 wyposażono także w przyciski szybkiego wyboru na przednim panelu i pilocie, dzięki czemu użytkownik może wybierać źródło, tryb surround i ustawienia konfiguracyjne jednym naciśnięciem guzika. Jak większość urządzeń Denona, amplituner współpracuje z odtwarzaczami/telefonami firmy Apple iPod/iPhone. Stacja dokująca ASD dostępna w ofercie akcesoriów Denona umożliwia odtwarzanie plików muzycznych z przenośnych urządzeń Apple?a, a dane o wykonawcy i tytuły odtwarzanych utworów są widoczne na wyświetlaczu amplitunera. Dopełnieniem AVR-1311 jest zestaw głośników 5.1 SYS-391HT z dwudrożnymi kolumnami przednimi i centralną oraz dwoma szerokopasmowymi głośnikami surround i nowym 100W subwooferem z 8-calowym przetwornikiem basowym.
Nowy system kina domowego Denona DHT-1311XP jest dostępny wyłącznie w kolorze czarnym. Do sprzedaży trafił w sierpniu br. w cenie 2.600 zł.
Amplituner AVR-1311 można nabyć oddzielnie, bez zestawu głośników, za 1.300 zł.

INFO www.horn.pl