gadżety

ORYGINALNE SŁUCHAWKI PANASONICA RP-HJE120

news |

Firma Panasonic wprowadza na polski rynek nowe słuchawki douszne RP-HJE120. Ich unikatowa konstrukcja z membraną o modelowanej

Firma Panasonic wprowadza na polski rynek nowe słuchawki douszne RP-HJE120. Ich unikatowa konstrukcja z membraną o modelowanej powierzchni zapewnia klarowne wysokie tony i głębokie basy. Specjalnie ukształtowane wkładki „Ergofit” idealnie pasujące do uszu minimalizują szumy tła i podnoszą jakość dźwięku.
Słuchawki Panasonica kuszą potencjalnych nabywców odważną i różnorodną kolorystyką – podobnie jak wprowadzone do sprzedaży jakiś czas temu iPody nano czwartej generacji, są oferowane w dziewięciu kolorach: niebieskim, fioletowym, zielonym, żółtym, pomarańczowym, różowym, czerwonym, srebrnym i czarnym. Ale oryginalny design to nie wszystko. RP-HJE120 zapewniają bardzo przyzwoite brzmienie. Poziom ciśnienia akustycznego wynosi 96dB, impedancja 16Ω, a niklowana wtyczka mierzy 3,5mm. Aby zapewnić komfort użytkowania, słuchawki wyposażono w kabel o długości 1,1m, co umożliwia swobodne umieszczenie odtwarzacza w dowolniej części garderoby bądź w torbie. Cena: 35zł.

INFO www.panasonic.pl