gadżety

GŁOŚNIKI LOGITECH Z623 Z CERTYFIKATEM THX

news |

Logitech kojarzony dotychczas przede wszystkim z rynkiem akcesoriów komputerowych coraz śmielej poczyna sobie w branży audio-wideo

Logitech kojarzony dotychczas przede wszystkim z rynkiem akcesoriów komputerowych coraz śmielej poczyna sobie w branży audio-wideo, czego potwierdzeniem jest Logitech Speaker System Z623 – zestaw dwóch głośników satelitarnych oraz głośnika centralnego o łącznej mocy 200W (RMS), które można podłączyć zarówno do komputera, jak i telewizora. Godny podkreślenia jest fakt, że firma stawia na wysoką jakość dźwięku, a efektem tych starań jest certyfikat THX (Z623 przeszły pomyślnie ponad 400 testów akustycznych i technicznych).
Zestaw niezbędnych złączy i przewodów (w zestawie) pozwala na podłączenie głośników do trzech różnych źródeł jednocześnie. Wbudowane wejścia RCA, 3,5mm oraz wyjście słuchawkowe dają możliwość szybkiego i łatwego podłączenia kolejnych urządzeń, jak telewizor, konsola do gier, odtwarzacz mp3 czy DVD. Dla ułatwienia obsługi na prawym głośniku umieszczono panel kontrolujący głośność i poziom niskich tonów. Cena: 719zł.

INFO www.logitech.pl