s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

Sennheiser Accentum Plus Wireless

news |
niezdefiniowano - Sennheiser Accentum Plus Wireless

Nowe słuchawki z rodziny Accentum zapewniają lepsze brzmienie, pełniejszą personalizację, adaptacyjne ANC oraz 50 godzin pracy na baterii.

Słuchawki Accentum Plus Wireless oferują wyjątkowe brzmienie Sennheisera, a dzięki hybrydowej aktywnej redukcji szumów eliminują hałas dochodzący z otoczenia. Ponadto są dobrym wyborem dla wszystkich, którzy stawiają na jakość dźwięku. Precyzyjnie wykonana konstrukcja słuchawek zapewnia bogate i energiczne brzmienie, dzięki dynamicznym przetwornikom o średnicy 37mm.

Dodatkowo przetworniki ustawione pod kątem tworzą szerszą scenę dźwiękową, zapewniając bardziej wciągające wrażenia słuchowe. Podczas sesji odsłuchowej wyłaniają się realistyczne szczegóły otaczające ekscytującym wrażeniem słuchania muzyki na żywo, a wszystko to w zaciszu własnej przestrzeni.

Oferując różnorodne sposoby korzystania z treści audiowizualnych, Accentum Plus zapewniają wygodne korzystanie ze słuchawek dzięki Bluetooth 5.2 i możliwości podłączenia kilku urządzeń. Obsługują kodek aptX Adaptive, konkurując z dźwiękiem słuchawek przewodowych dzięki mocnemu brzmieniu i stabilnej łączności bezprzewodowej. Na pokładzie znajdują się również kodeki AAC i SBC, idealne do nadrabiania zaległości w serialach lub odkrywania nowych wydań albumów na praktycznie każdym urządzeniu audio obsługującym technologię Bluetooth.

Sennheiser Accentum Plus Wireless

Bateria o dużej mocy

Oprócz działania do 50 godzin na jednym ładowaniu, słuchawki Accentum Plus można szybko podładować i zapewnić do 5 godzin słuchania w zaledwie 10 minut. Dołączony kabel ładujący USB-C może również przekształcić słuchawki bezprzewodowe w zestaw przewodowy, jeśli nie można skorzystać z połączenia Bluetooth: wystarczy podłączyć kabel USB-C do kompatybilnego urządzenia, aby używać Accentum Plus jako interfejsu audio do odbioru treści i komunikacji głosowej.

Ponadto do zestawu został dołączony dodatkowy kabel audio ze złączem jack 3,5mm. Wyjątkowo trwała bateria ma dodatkową zaletę polegającą na wydłużeniu czasu potrzebnego do osiągnięcia maksymalnej liczby cykli ładowania w całym okresie użytkowania słuchawek, redukując w ten sposób ilość odpadów elektronicznych.

Dostosuj dźwięk do siebie

Dzięki specjalnemu testowi dostępnemu w ramach funkcji Sound Personalization, będącej efektem współpracy Sennheisera i Instytutu Fraunhofera, dopasowanie dźwięku do słuchu i preferencji muzycznych jeszcze nigdy nie było tak proste. Wbudowany 5-pasmowy korektor umożliwia odtwarzanie muzyki na własnych zasadach. Można też skorzystać z fabrycznych presetów.

Sennheiser Accentum Plus Wireless

Jedno urządzenie, wiele funkcji

Model Accentum Plus jest wyposażony nie tylko w funkcje konsumpcji treści – dwa wbudowane mikrofony i dedykowany tryb automatycznej redukcji szumu wiatru sprawiają, że odbieranie połączeń głosowych staje się niezwykle proste. Regulowany pogłos z zaawansowanym przetwarzaniem sygnału sprawia, że rozmowy są naturalne i nie męczą, jednocześnie minimalizując zakłócenia w tle. Funkcja multipoint płynnie przełącza aktywne połączenie bezprzewodowe z jednego urządzenia Bluetooth na drugie bez konieczności ponownego parowania urządzeń.

Zaprojektowane, by być smart

Konstrukcja Accentum Plus skupiona jest na człowieku, a to sprawia, że produkt jest intuicyjny i łatwy w obsłudze.

Interfejs panelu dotykowego zapewnia intuicyjne sterowanie muzyką i funkcjami telefonu. Wystarczy dotknąć, aby odtwarzać lub wstrzymać odtwarzanie, przesunąć w górę lub w dół, aby regulować głośność lub w lewo albo prawo, aby zmienić utwór lub odebrać i zakończyć połączenie. Jeszcze prostsza jest funkcja Smart Pause, która automatycznie wstrzymuje dźwięk po zdjęciu słuchawek. Dedykowany przycisk umożliwia proste parowanie, dzięki czemu połączenie jest szybsze, a automatyczny tryb przeciwwietrzny przewiduje potrzeby audio.

Sennheiser Accentum Plus Wireless

Bezpłatna aplikacja Sennheiser Smart Control poprawia jakość korzystania ze słuchawek dzięki niezwykle prostemu wizualnemu interfejsowi użytkownika, który pozwala na zarządzanie połączeniami i funkcjami Bluetooth po eksperymentowanie z 5-pasmowym korektorem dźwięku. Smart Control może przechowywać ustawienia wstępne użytkownika i aktualizować słuchawki, dzięki czemu funkcje Accentum Plus zawsze będą działać płynnie, nawet gdy podłączone do nich urządzenia będą ewoluować.

Komfort użytkowania

W przypadku Accentum Plus wydłużony czas słuchania na baterii idzie w parze z długotrwałym komfortem noszenia. Poduszki muszli i pałąka z łatwością dopasowują się do kształtu głowy użytkownika, zapewniając delikatny dotyk. Design modelu skupia się zarówno na dźwięku, jak i ergonomii, nadając całej linii słuchawek spójny wygląd.

Cena i dostępność

Accentum Plus Wireless będą dostępne w kolorze czarnym i białym. Sprzedaż czarnej wersji rozpoczęła się 20 lutego, natomiast biała wersja będzie dostępna w II kwartale 2024 roku. Katalogowa cena obu wersji kolorystycznych wynosi 999 złotych.

Źródło: informacja prasowa Aplauz