kino domowe

NOWE KINO DOMOWE LG Z BLU-RAY

news |

Firma LG Electronics wprowadza na polski rynek nowy system kina domowego o symbolu LG HB905PA, którego sercem

Firma LG Electronics wprowadza na polski rynek nowy system kina domowego o symbolu LG HB905PA, którego sercem jest odtwarzacz Blu-ray o profilu 2.0 BD odczytujący płyty BD, DVD i CD. Dzięki obsłudze protokółów sieciowych DLNA (Digital Living Network Alliance) i CIFS (Common Internet File System) potrafi łączyć się bezprzewodowo z zewnętrznymi urządzeniami – komputerami, dyskami, aparatami cyfrowymi – włączonymi do sieci domowej i odtwarzać zgromadzone na nich pliki w następujących formatach: DivX (z napisami w .txt), DivX HD, .mkv, MPEG-2, MPEG-4, AVC (H.264), WMA, JPEG, MP3. Ponadto dzięki funkcji Netcast™ Entertainment Access zapewnia dostęp do wybranych serwisów internetowych: YouTube, Google Picasa (sieciowy album ze zdjęciami), AccuWeather (serwis pogodowy).
Funkcja BD-Live 2.0 odtwarzacza umożliwia pobieranie dodatkowych materiałów udostępnianych przez studia filmowe i pozwala na uczestniczenie w quizach czy grach on-line przygotowanych przez producentów filmów.
LG HB905PA to kino domowe 5.1 o mocy 1100W, w którym za jakość brzmienia odpowiada Galeria Dźwięku LG z siedmioma ustawieniami korektora: Natural Plus, Game Equalizer, Night Mode, Clear Voice, Bass Blast, MP3 Up-Scaling i VSM Plus.
Fanów iPodów i iPhone’ów ucieszy fakt, że system kina domowego LG HB905PA jest wyposażony w stację dokującą, dzięki której zyskujemy wygodny i szybki dostęp do plików zgromadzonych w pamięci telefonu czy odtwarzacza. Za pomocą dwóch gniazd HDMI do zestawu LG można również podłączyć konsole do gier, kamery lub urządzenia przenośne. Inną zaletą tego kina domowego jest system Simplink umożliwiający sterowanie wieloma urządzeniami za pomocą jednego pilota.
System LG HB905PA ma nowoczesny design, więc doskonale sprawdzi się w odważnych współczesnych wnętrzach. Jego cena to 2.599zł.

DANE TECHNICZNE
Dźwięk przestrzenny 5.1
Moc 1100W (5x180W + 200W [RMS] woofer)
Obsługa protokołów DLNA/CIFS
Funkcja Netcast™ (dostęp do YouTube, Google, Picasa, AccuWeather)
BD-Live, BD-Rom 2.0 i funkcja widoku dodatkowego
Odtwarzane formaty: JPEG, MP3, MPEG-2, MPEG-4, AVC (H.264), WMA, DDS.5.1/DTS/DTS-HD/DPII, DivX/TXT, DivX HD
Obsługiwane typy dysków: BD-ROM, BD-R, BD-RE, DVD (PAL / NTSC), DVD-R / DVD-RW, DVD+R / DVD+RW, Audio CD, CD-R, CD-RW, DTS-CD
Skalowanie do Full HD
Odtwarzanie dysków zewnętrznych
Bezpośrednie nagrywanie na dyski USB
TV Sound ez Setup z gniazdem optycznym
Galeria dźwięków LG
Gracenote
Funkcja USB Plus
2 wyjścia HDMI, 2 wejścia optyczne, wyjście kompozytowe, wyjście komponentowe
Aktualizacja oprogramowania on-line
HDMI Simplink
Funkcja szybkiego startu
Kontrola rodzicielska
Radio FM z systemem RDS i pamięcią 50 stacji

INFO www.lge.pl