gadżety

AMX KOMPATYBILNY Z APPLE

news |

AMX - jeden z największych na świecie dostawców zaawansowanych systemów do zarządzania multimediami poinformował

AMX - jeden z największych na świecie dostawców zaawansowanych systemów do zarządzania multimediami poinformował, że jego rozwiązania są kompatybilne z urządzeniami firmy Apple. Oznacza to możliwość zarządzania systemami AMX za pośrednictwem urządzeń firmy Apple, a także opcję kontroli urządzeń Apple przy wykorzystaniu AMX.
Znajdą one zastosowanie głównie w przypadku sal konferencyjnych i szkoleniowych, ale również w pracowniach szkolnych czy domach, gdzie występuje znaczna liczba rozwiązań audiowizualnych. AMX pozwala na zarządzanie całą elektroniką (i nie tylko) z jednego miejsca - przy użyciu konsoli z panelem dotykowym można sterować temperaturą w pokoju, telewizją, projektorem, nagłośnieniem, kamerami monitoringu wizyjnego, żaluzjami itp. Dzięki działaniom podjętym przez AMX, zarządzanie jest możliwe z poziomu urządzeń firmy Apple, w tym także iPada – najmłodszego dziecka Apple'a iPada (który w Polsce wciąż czeka na swoją premierę)
Obecnie AMX wspiera integrację z Apple, Blackberry, a także technologie bazujące na platformie Android oraz Windows. W przypadku rozwiązań Apple (iPod, iPad), AMX oferuje integrację technologii, które komunikują się w obu kierunkach: od Apple do AMX oraz od AMX do Apple. AMX oferuje dwie aplikacje: interfejs pozwalający takim produktom, jak Apple iPad kontrolować system AMX, a także aplikację umożliwiającą technologii AMX zarządzanie materiałami muzycznymi oraz wideo w urządzeniach Apple iPod i Apple TV.

Dla posiadaczy urządzenia Apple, udostępniona przez AMX opcja oznacza możliwość zarządzania całą elektroniką znajdującą się w sali konferencyjnej czy w domu z poziomu panelu dotykowego z logo Apple. Dzięki temu nie jest konieczne posiadanie dedykowanej dla systemu AMX konsoli z panelem dotykowym, aby sprawnie i z jednego miejsca sterować projektorem, nagłośnieniem, telewizją czy żaluzjami.
INFO http://www.veracomp.pl

MacExpert – prowadzi szkolenia i zapewnia wsparcie techniczne w zakresie sprzętu, oprogramowania, konfiguracji produktów firmy Apple

http://www.macexpert.com.pl