s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

Sennheiser IE 200

news |
niezdefiniowano - Sennheiser IE 200

Najnowsze słuchawki dokanałowe Sennheiser IE 200 wyróżniają się zrównoważoną i realistyczną reprodukcją dźwięku.

Firma Sennheiser rozszerza kultową serię słuchawek IE i wprowadza całkowicie nowy model IE 200. Najnowszy członek rodziny IE posiada wspólne DNA ze swoim renomowanym rodzeństwem kładąc silny nacisk na przyjemność słuchania. Dzięki szczegółowości i przejrzystości dźwięku użytkownicy mogą oczekiwać od IE 200 jakości i funkcji, które są zwykle zarezerwowane dla urządzeń z wyższej półki.

Audiofilska jakość

IE 200 zapewniają doświadczonym entuzjastom hi-fi, jak i nowicjuszom możliwość doświadczenia nowego wymiaru jakości dźwięku. Oparte na rozwijanej od 15 lat technologii TrueResponse, słuchawki IE 200 zostały wyposażone w 7-milimetrowe przetworniki szerokopasmowe wyróżniające się atrakcyjnym brzmieniem. Najnowszy model zachowuje sygnaturę dźwięku charakterystyczną dla linii dousznych słuchawek IE, czyli doskonale zrównoważony i realistyczny dźwięk w ultrakompaktowej obudowie.

Sennheiser IE 200

Dzięki IE 200 nic nie stoi na przeszkodzie użytkownikowi, aby odkrywać nowe krajobrazy dźwięku. Zniekształcenia harmoniczne niemal nie istnieją, a naturalna krzywa odpowiedzi częstotliwościowej jest zwykle spotykana w słuchawkach kosztujących znacznie więcej. Ponadto IE 200 mogą odpowiadać różnym preferencjom odsłuchowym dzięki unikalnej funkcji podwójnego strojenia. Audiofile mogą zamontować dołączone końcówki douszne w jednej z dwóch pozycji, co daje im kontrolę nad równowagą doznań dźwiękowych – od głębokiego i emocjonującego basu po bogatą w teksturę obecność wysokich tonów.

Sennheiser IE 200

Wygodne połączenie

Dzięki wyjątkowo wygodnemu dopasowaniu IE 200 są stworzone do nieprzerwanych sesji odsłuchowych. Ich niepozorna budowa oferuje sprawdzoną ergonomiczną konstrukcję, która zapewnia szczelność dźwięku i trwały komfort. Wkładki douszne z pianki wiskoelastycznej i silikonu w wielu rozmiarach blokują dźwięki z otoczenia, jednocześnie maksymalizują reakcję na niskie tony. Zmieniony, pleciony kabel ze złączami MMCX zmniejsza hałas podczas obsługi – jest zakończony szeroką wtyczką stereo 3,5 mm do podłączenia niezliczonych urządzeń audiofilskich.

Sennheiser IE 200

Cena i dostępność

Słuchawki dokanałowe Sennheiser IE 200 będą dostępne w Polsce w drugiej połowie lutego w katalogowej cenie 699 złotych.

Źródło: informacja prasowa Aplauz