s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

JBL Endurance Run 2

news |
niezdefiniowano - JBL Endurance Run 2

JBL Endurance Run 2 to nowe przewodowe słuchawki sportowe, dzięki którym osiągać można więcej!

Wyniki treningowe mają znaczenie, dlatego kiedy ma się idealne słuchawki, łatwiej jest osiągać nowe cele i rządzić w biegu. Dzięki konstrukcji FlipHook JBL Endurance Run 2 można dopasować do ucha lub za uchem, co zapewnia dodatkową wygodę. Funkcjonalne połączenie wkładek dokanałowych FlexSoft i technologii TwistLock oznacza, że słuchawki są bezpiecznie dopasowane do uszu i gwarantują, że nigdy nie skaleczą się ani nie wypadną. Dzięki klasie wodoodporności IPX5 JBL Endurance Run 2 nadążają za każdym krokiem użytkownika, a mikrofon i pilot na kablu sprawiają, że nie trzeba sięgać do kieszeni, aby odbierać połączenia przychodzące. Zaprojektowano je, by wytrzymały i przetrwały intensywne sesje treningowe na zewnątrz lub w pomieszczeniach, w każdych warunkach pogodowych.

FlipHook to elastyczna dwukierunkowa konstrukcja pozwalająca na noszenie słuchawek w uchu lub za uchem. Nie uwierają. Nie wypadają. Motywują. Dodatkowo dzięki technologiom TwistLock i FlexSoft słuchawki są lekkie i ergonomicznie zbudowane, aby zapewnić bezpieczne dopasowanie i stabilność bez względu na intensywność treningu.
JBL Endurance Run 2
Jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem umożliwia prowadzenie rozmów bez użycia rąk. Użytkownik może się w tej sytuacji skupić na ćwiczeniach. Długie naciśnięcie przycisku aktywuje Google Now lub Siri. Magnetyczne wkładki dokanałowe, które umożliwiają łatwe zarządzanie przewodem, gdy słuchawki nie są już używane.
JBL Endurance Run 2
Dynamiczny przetwornik 8,2 mm w słuchawkach JBL Endurance Run 2 zapewnia odważny dźwięk z bogatym basem, aby uzyskać motywację, na którą zasługuje trening.
JBL Endurance Run 2

Specyfikacja JBL Endurance Run 2:

  • Rodzaj przetwornika: dynamiczny 8,2 mm
  • Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz
  • Klasa ochrony IP: IPX5

Sugerowana cena detaliczna słuchawek JBL Endurance Run 2 wynosi 99 złotych.
Źródło: informacja prasowa Suport