s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

Questyle M12

news |
niezdefiniowano - Questyle M12

Mobilny wzmacniacz słuchawkowy Hi-Fi z przetwornikiem C/A oferujący czysty i szczegółowy dźwięk z jakiego znana jest marka Questyle.

Questyle M12 to zaawansowany mobilny przetwornik cyfrowo-analogowy ze wzmacniaczem słuchawkowym, który wyposażono w układ DAC ES9281AC ESS Sabre zapewniający najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku przy bardzo niskich zniekształceniach. Urządzenie jest w stanie zapewnić czysty i silny sygnał wyjściowy z telefonu, z dowolnej platformy strumieniowej, dzięki opracowanej przez markę Questyle technologii Current Mode.

"Firmy Questyle i ESS spędziły dwa lata na opracowywaniu mobilnego wzmacniacza słuchawkowego z przetwornikiem cyfrowo-analogowym i można powiedzieć, że działa on lepiej niż się spodziewano. Niezależnie od tego, czy jest to bogactwo kobiecych wokali, najgłębszy basowy dźwięk organów w europejskich katedrach, czy najmocniejszy bas i gitary w hard rocku, M12 zawsze będzie w stanie uchwycić szczegóły głęboko zakopane w ścieżkach dźwiękowych" – mówi Jason Wang. Założyciel Questyle Audio.
Questyle M12
Questyle M12 wykorzystuje opatentowaną przez Questyle technologię „Current Mode Amplification”, aby wzmacniacz słuchawkowy mógł oferować moc wyjściową na imponującym poziomie. Korzystając z własnego modułu wzmacniacza prądowego SiP, Questyle M12 zapewnia także nad wyraz niski poziom zniekształceń wynoszący 0,0003%, ultra-wysoką prądową moc wyjściową i doskonałą kontrolę dźwięku. Krótko mówiąc, w pełni wykorzysta potencjał zarówno Twoich słuchawek, jak i utworów muzycznych o wysokiej rozdzielczości. Po podłączeniu słuchawek, wbudowany inteligentny system automatycznie wykryje i dostosuje się do impedancji słuchawek, co zapewnia doskonałą dynamikę i szczegóły głęboko zakopane w utworach muzycznych.
Questyle M12
Questyle M12 zawiera również technologię renderowania MQA (Master Quality Authenticated). Jest to nowa technologia, która usuwa zniekształcenia cyfrowe i efektywnie pakuje strumienie audio w pliki, które są wystarczająco małe, aby można je było przesyłać strumieniowo, zapewniając najwyższą jakość odtwarzania w bardziej wydajny sposób. Questyle M12 jest w pełni kompatybilny z systemami Android 5.1 i nowszymi dla smartfonów i tabletów. Obsługuje również systemy Mac OS i Windows 10 w wersji 18.3 i nowszych bez konieczności instalowania dodatkowej sterowników.
Questyle M12

Najważniejsze cechy:

 • Tryb prądowy dla niezależnego wzmacniacza słuchawkowego
 • Inteligentne wykrywanie impedancji
 • Wysokowydajny układ dekodujący ES9281AC
 • Obsługa dekodowania MQA
 • Obsługa dekodowania PCM 384kHz/32-bit
 • Obsługa dekodowania DSD256
 • Moc wyjściowa: 16Ω - 46,11mW; 32Ω - 26,71mW; 300Ω - 12,26mW; 600Ω (przełączanie na wyjście niowe) - 2V
 • Pasmo przenoszenia: 20 - 20.000Hz
 • THD+N: 0,0003%
 • Obudowa: anodowany stop aluminium obrabiany CNC
 • Wymiary: 51×16,5×8,1mm

Questyle M12
Questyle M12
Jeśli stawiasz na mobilność i doskonałą jakość dźwięku, to Questyle M12 może być doskonałym wyborem. Urządzenie dostępne jest w dobrych sklepach audio i można go przetestować w salonach MP3Store.pl oraz HiFiPRO.pl na terenie kraju. Jego sugerowana cena detaliczna wynosi 649 złotych.
Źródło: informacja prasowa MIP