s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

Ultrasone Meteor One Gaming Headset

news |
niezdefiniowano - Ultrasone Meteor One Gaming Headset

Wyjątkowo lekki bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, który zapewnia duży komfort podczas długich sesji grania.

Model ten, który dedykowany jest dla graczy oferuje realną przewagę w każdej grze dzięki połączeniu wygody oraz niezwykłej, precyzyjnej i detalicznej jakości reprodukcji. Nie ważne, czy będziemy grać w grę typu FPP, czy też jakąkolwiek inną – Ultrasone Metor One zapewnia perfekcyjne odwzorowanie wszystkich odgłosów na polu walki.

Pierwszy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla graczy

Ultrasone Meteor One oferuje znakomite brzmienie, świetny komfort umożliwiający wielogodzinne korzystane oraz łatwość obsługi – czyli dokładnie to, czego oczekują gracze. Ten pierwszy dedykowany do rozrywki zestaw słuchawkowy korzysta z ogromnego doświadczenia niemieckiego producenta oferując wykorzystanie łączności Bluetooth dla zapewnienia niezrównanej wygody oraz funkcjonalności.
Ultrasone Meteor One Gaming Headset

Autorska technologia S-Logic i doskonałe przetworniki

W modelu Meteor One zastosowano pierwszy raz w słuchawkach bezprzewodowych unikalną dla firmy Ultrasonę technologię S-Logic, która zapewnia znakomite i precyzyjne odwzorowanie przestrzeni. Technologia ta w połączeniu z nowymi przetwornikami dynamicznymi o membranach średnicy 40mm napędzane magnesami neodymowymi oferuje precyzyjną reprodukcję nie tylko efektów w grach, ale także muzyki. A to z kolei bezpośrednio przekłada się na niezrównane właściwości soniczne tych słuchawek, które teraz także i w grach wprowadzają nową jakość, która do tej pory była nieznana graczom.

Niska masa i równie niska latencja

Przy projektowaniu tych słuchawek zwrócono uwagę na realne oczekiwania graczy. Dzięki temu uzyskano bezprzewodowe słuchawki z mikrofonem, które są wygodne przy długim użytkowaniu dzięki połączeniu wygodnych muszli wraz z niezwykle niską masą, wynoszącą zaledwie 230 gramów. Jednocześnie słuchawki te posiadają także "Tryb Taktyczny", który wykorzystując nowsze standardy transmisji, zapewnia niezwykle niskie opóźnienia. Dlatego teraz możemy nie tylko wyraźniej usłyszeć przeciwnika w grze, ale także stanie się to szybciej, niż kiedykolwiek.
Ultrasone Meteor One Gaming Headset

Wysokiej klasy mikrofony i podświetlenie RGB

Ultrasone Meteor One posiada wysokiej klasy odczepiane mikrofony oferujące studyjną jakość odwzorowania mowy, co bezpośrednio przekłada się na doskonałą czystość komunikacji. Teraz w każdej grze wszystko, co powiemy będzie doskonale zrozumiałe, niezależnie od tego, jak głośno będziemy mówić. Dodatkowym ukłonem w stronę graczy jest także wprowadzenie podświetlenia RGB, dzięki czemu możemy teraz dostosować kolor świecących się elementów w słuchawkach do reszty naszego sprzętu.
Sugerowana cena detaliczna słuchawek Ultrasone Meteor One wynosi 749 złotych. Słuchawki Ultrasone Meteor One są już dostępne w Polsce u autoryzowanych sprzedawców Ultrasone. Klientów, którzy chcieliby przetestować nowe modele, mogą to zrobić w sieci sklepów HiFiPRO i MP3Store.
Źródło: informacja prasowa MIP