s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

Ultrasone Lapis TWS ANC

news |
niezdefiniowano - Ultrasone Lapis TWS ANC

Lapis TWS to pierwsze bezprzewodowe słuchawki niemieckiego producenta, które posiadają aktywny system redukcji szumów.

Marka Ultrasone posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu unikalnych produktów audio, które oferują niezwykłe połączenie świetnego brzmienia, przyjaznego designu oraz solidności. Lapis TWS ANC to bezprzewodowe słuchawki dokanałowe, które zostały zaprojektowane od podstaw, gdzie priorytetami są solidność i dźwięk.

Aktywna redukcja szumów w wydaniu dokanałowym

Nowy model dostarcza słuchaczowi niezwykłego brzmienia, z którego znana jest marka Ultrasone. A wszystko dzięki zaawansowanemu systemowi redukcji szumów, który umożliwia skuteczną eliminację szkodliwych odgłosów otoczenia bez utraty jakości dźwięku. Oczywiście także i tutaj dostępny jest tryb "Ambient", po włączeniu którego możemy też usłyszeć wszystko, co dzieje się dookoła.
Ultrasone Lapis TWS ANC

Sześć mikrofonów oraz Bluetooth 5.2

Najnowsze dokanałówki z Niemiec posiadają unikalny i zaprojektowany od podstaw system sześciu mikrofonów, który sprawia, że możemy korzystać nie tylko z zaawansowanego systemu redukcji szumów otoczenia. Bo system ten oferuje także niezrównaną jakość połączeń telefonicznych. Z kolei komunikacja w najnowszym standardzie Bluetooth 5.2 sprawia, że łączność z urządzeniami takimi, jak telefon czy tablet jest w modelu Lapis TWS ANC stabilna oferując przy tym doskonałe parametry audio.
Ultrasone Lapis TWS ANC

Długi czas pracy i szybkie ładowanie

Lapis posiada niezwykle długi czas działania na jednym ładowaniu samych słuchawek – bo możemy ich słuchać aż do 9 godzin, kiedy słuchawki są w pełni naładowane. Jednocześnie wbudowany w futerał do nich akumulator wydłuża ten czas aż do 35 godzin, co jest doskonałym wynikiem i wyznacza nowe standardy w tej klasie. Ponadto dołączony stylowy futerał do tych słuchawek umożliwia ładowanie bezprzewodowe w standardzie QI, co znacząco poprawia funkcjonalność i ergonomię tego modelu. Mając odpowiednią stację ładowania bezprzewodowego możemy cieszyć się wygodą wynikającą z eliminacji kabli także w przypadku ładowania.
Ultrasone Lapis TWS ANC

Solidne wykonanie i intuicyjna kontrola

Ultrasone Lapis ANC TWS to nie tylko pięknie wyglądające słuchawki dokanałowe u unikalnej, firmowej stylistyce. To także model, który posiada sterowanie dotykowe, które wbudowane jest w obie słuchawki, co znacząco podwyższa ergonomię i wygodę użytkowania. Sterowanie to zaprojektowano w przemyślany sposób, dzięki czemu obsługa wszystkich funkcji jest wygodna oraz intuicyjna.
Ultrasone Lapis TWS ANC
Słuchawki są już dostępne Ultrasone Lapis ANC TWS w Polsce u autoryzowanych sprzedawców Ultrasone. Klientów, którzy chcieliby przetestować nowe modele, mogą to zrobić w sieci sklepów HiFiPRO i MP3Store. Sugerowana cena detaliczna słuchawek wynosi 649 złotych.
Źródło: informacja prasowa MIP