s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

Audio-Technica ATH-M20xBT

news |
niezdefiniowano - Audio-Technica ATH-M20xBT

Firma Audio-Technica zapowiedziała nowe słuchawki bezprzewodowe ATH-M20xBT, które charakteryzują się studyjnym brzmieniem.

Słuchawki ATH-M20x, znane z doskonałego brzmienia w przystępnej cenie, dostępne są teraz również w nowej wersji bezprzewodowej z wbudowanym modułem Bluetooth – ATH-M20xBT. Najnowsza konstrukcja firmy Audio-Technica gwarantuje niesamowite wrażenia słuchowe z szerokim pasmem przenoszenia i dźwiękiem o wysokiej wierności. Model ATH-M20xBT zapewnia do 60 godzin bezprzewodowego odtwarzania muzyki.

Ceniona przez specjalistów z branży audio seria M firmy Audio-Technica jest znana z precyzyjnego brzmienia i wyjątkowego komfortu użytkowania. Modele do niej należące doskonale sprawdzają się podczas długich sesji w studiu nagraniowym, a także w podróży, a model ATH-M20xBT nie jest wyjątkiem.
Słuchawki ATH-M20xBT to połączenie nowoczesnego designu i wysokiej jakości materiałów, z których wykonano m.in. nauszniki i pałąk, co gwarantuje trwałość całej konstrukcji i wygodę użytkowania.
Audio-Technica ATH-M20xBT
Model ten zapewnia skuteczną pasywną izolację od hałasów otoczenia. 40-milimetrowe przetworniki z magnesami z pierwiastków ziem rzadkich i cewkami z drutu aluminiowego pokrytego miedzią są dostrojone pod kątem lepszego odtwarzania niskich częstotliwości.
Słuchawki obsługują w tryb niskiej latencji. Rozwiązanie to zapewnia odpowiednią synchronizację dźwięku z obrazem, co umożliwia płynną rozgrywkę na urządzeniu współpracującym z modelem ATH-M20xBT.
Audio-Technica ATH-M20xBT
Urządzenie jest łatwe w obsłudze. Ma wbudowany mikrofon i przyciski sterujące na lewym nauszniku. Zapewniają one komfortową obsługę odtwarzania muzyki, połączeń telefonicznych oraz regulację poziomu głośności odtwarzanego dźwięku.
Dostępna jest także funkcja parowania wielopunktowego. Pozwala ona połączyć bezprzewodowo słuchawki jednocześnie z dwoma innymi urządzeniami. Dzięki temu sprawdzą się one doskonale w różnorodnych zastosowaniach multimedialnych. Grając na tablecie, możemy szybko – za pośrednictwem słuchawek – odebrać połączenie przychodzące na nasz smartfon i z wykorzystaniem modelu ATH-M20xBT wygodnie prowadzić rozmowę telefoniczną, a po jej zakończeniu wrócić do rozgrywki, bez konieczności ponownego parowania słuchawek z tabletem.
Audio-Technica ATH-M20xBT
Na uwagę zasługuje ponadto wydajna bateria, która zapewnia nawet do 60 godz. bezprzewodowej pracy po jej pełnym naładowaniu. Co więcej, model ATH-M20xBT obsługuje funkcję szybkiego ładowania. Dzięki niej w zaledwie 10 minut naładujemy baterię słuchawek na około 3 godziny ich bezprzewodowego użytkowania.

Njważniejsze rozwiązania i funkcje:

  • Do 60 godzin ciągłej pracy przy pełnym naładowaniu i do 3 godzin przy 10-minutowym szybkim ładowaniu (przez złącze USB-C).
  • Funkcja parowania wielopunktowego umożliwiająca jednoczesne połączenie z dwoma urządzeniami Bluetooth.
  • Tryb niskiej latencji poprawiający synchronizację audio-wideo dla płynnego działania w streamingu i grach.
  • Mikrofon i przyciski w lewym nauszniku do łatwej obsługi połączeń, odtwarzania muzyki oraz regulacji głośności i wyciszania.
  • Konstrukcja nauszna zapewniająca doskonałą izolację dźwięku w głośnym otoczeniu.
  • Odsłuch przewodowy lub bezprzewodowy.

Model ATH-M20xBT firmy Audio-Technica będzie dostępny w sprzedaży w maju 2022 roku, a jego sugerowana cena detaliczna to 459 złotych.
Źródło: informacja prasowa Audio Klan