s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

Sennheiser Sport True Wireless

news |
niezdefiniowano - Sennheiser Sport True Wireless

Doskonały dźwięk podczas uprawiania sportu to wyzwanie, z którym radzą sobie najnowsze słuchawki douszne Sennheisera.

Firma Sennheiser zaprezentowała nowe słuchawki Sport True Wireless, które zapewnią entuzjastom fitnessu i Sportowcom doskonałą jakość dźwięku, niezależnie od intensywności treningu. Unikatowa funkcja słuchawek Adaptable Acoustic daje możliwość wyboru otwartych lub zamkniętych adapterów do uszu, co pozwala Sportowcom dostosować wrażenia słuchowe do uprawianego Sportu. Dzięki bezpiecznemu dopasowaniu Sport True Wireless są gotowe nawet na najbardziej aktywne wyzwania - z najlepszym brzmieniem Sennheiser.

Sport True Wireless zapewniają wyjątkowe wrażenia dźwiękowe dzięki autorskiemu przetwornikowi Sennheiser TrueResponse. Zaprojektowany i skonstruowany w Niemczech system akustyczny bazuje na unikatowym 7-milimetrowym przetworniku dynamicznym, który zapewnia pełny bas i niesamowicie czysty dźwięk bez zniekształceń nawet przy dużej głośności. Nowe słuchawki umożliwiają Sportowcom również kontrolę nad tym, jak odbierają dźwięk i postrzegają otoczenie. Funkcja Adaptable Acoustic pozwala użytkownikom wybrać otwarte lub zamknięte adaptery douszne i dostosować ustawienia equalizera w celu uzyskania idealnego, niestandardowego brzmienia do treningu.
Sennheiser Sport True Wireless
Otwarte adaptery douszne w połączeniu z ustawieniami Aware EQ pomagają zredukować hałas przenoszony przez ciało i umożliwiają przenikanie niektórych dźwięków z zewnątrz w celu uzyskania lepszej świadomości otoczenia. W tym trybie biegacze słyszą mniej rozpraszających dźwięków, takich jak bicie własnego serca lub kroki, a więcej otoczenia, łącząc ulubioną playlistę z odgłosami natury lub miasta. Ci, którzy wolą własną muzykę w hałaśliwych salach gimnastycznych i nie chcą rozpraszać się tym, co dzieje się dookoła, odnajdą spokój dzięki zamkniętym adapterom i ustawieniom Focus EQ.
Sennheiser Sport True Wireless
Oprócz ustawień Focus i Aware EQ w aplikacji Sennheiser Smart Control, użytkownicy mogą tworzyć w pełni konfigurowalne ustawienia dla swoich wrażeń odsłuchowych za pomocą funkcji Sound Check. Intuicyjna obsługa dotykowa Sport True Wireless pozwala dostosować dźwięk do swoich preferencji i ułatwia dostęp do sterowania audio i asystentów głosowych. Kompatybilność z Bluetooth 5.2 i obsługa kodeków audio, takich jak SBC, AAC i aptX, ułatwiają również utrzymywanie łączności z urządzeniami mobilnymi, smartwatchami, telewizorami Smart TV i podłączonymi urządzeniami fitness.

Dopasowanie, na którym można polegać

Ergonomiczna konstrukcja Sport True Wireless została opracowana właśnie w tym celu. Słuchawki można dostosować za pomocą adapterów w trzech rozmiarach i czterech różnych pierścieni z zaczepami, aby sprawdziły się podczas dowolnego treningu. Dzięki klasie ochrony IP54 słuchawki Sport True Wireless są odporne na kurz i zachlapania, a także z łatwością wytrzymują pot, bieganie w deszczu, a nawet treningi na plaży.
Sennheiser Sport True Wireless

Działają dłużej niż się spodziewasz

Sport True Wireless nie tylko sprosta wyzwaniom fizycznym. Żywotność baterii wynosząca 9 godzin i kolejne 18 godzin z etui ładującym zapewnia bezkompromisową wydajność na długie dystanse.

Ceny i dostępność

Sennheiser Sport True Wireless będą dostępne w maju w katalogowej cenie detalicznej 599 złotych.
Źródło: informacja prasowa Aplauz