s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

Audio Pro A15

news |
niezdefiniowano - Audio Pro A15

Solidnie wykonany i odporny na deszcz nowy bezprzewodowy głośnik mobilny Audio Pro A15 świetnie sprawdzi się na zewnątrz.

Wśród głośników bezprzewodowych ogromne zapotrzebowanie wzrasta na takie modele, które doskonale odnajdą się nie tylko w domu, ale zagwarantują wciągający dźwięk także na zewnątrz, np. w przydomowym ogrodzie. Do tego niezbędne jest przenośne urządzenie, które będzie odporne na niekorzystne warunki i przygotowane na intensywne użytkowanie.

Nowy model nie odbiega pod względem wzornictwa od innych urządzeń Audio Pro. Front głośnika bezprzewodowego A15 pokryty jest tkaniną, z którą wcześniej można było zetknąć się w modelach A10, G10, A26 i A36.
Audio Pro A15
Głośnik bezprzewodowy A15 oferuje trzy różne rozwiązania multiroom: Google Cast, AirPlay 2 oraz autorski system nagłośnienia strefowego Audio Pro. Tym samym nowa konstrukcje może współpracować w ramach jednego systemu z innymi kompatybilnymi urządzeniami z AirPlay 2 i Google Cast.
Audio Pro A15
Zastosowany w A15 efektywny akumulator wystarcza na 11 godzin odtwarzania audio w wysokiej jakości (przy poziomie głośności ustawionym na połowę dostępnego zakresu). Dla odtwarzanej muzyki na maksymalnej głośności, w przypadku np. głośnych imprez, wbudowana bateria wystarcza na nieco ponad 8 godzin pracy.
Audio Pro A15
Bezprzewodowy głośnik mobilny Audio Pro A15 będzie dostępny w sprzedaży u autoryzowanych dealerów w pierwszej połowie kwietnia br.
Źródło: informacja prasowa Audio Klan