s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

Shure Aonic Free

news |
niezdefiniowano - Shure Aonic Free

Bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumu Aonic Free firmy Shure łączą czyste i precyzyjne brzmienie z przemyślaną i ciekawą funkcjonalnością.

Słuchawki dokanałowe Shure Aonic Free zostały zaprojektowane od podstaw z uwzględnieniem najdrobniejszych detali, tak aby oferowały niezwykle dojrzałe brzmienie w pięknej i perfekcyjnej formie. Jest to jednocześnie pierwszy model bezprzewodowych słuchawek marki Shure, który oferuje niezwykle szeroką funkcjonalność, włącznie z technologią Sound Isolating, która w naturalny sposób eliminuje hałasy otoczenia z poziomem wyciszania do 37 dB, bez negatywnego wpływu na brzmienie.

Świetne brzmienie dzięki doświadczeniu marki

W Aonic Free zastosowano także autorskie przetworniki dynamiczne, charakteryzujące się nie tylko doskonałą dynamiką i basem, ale także czytelnym, czystym brzmieniem w całym paśmie przenoszenia. Zadbano też o odpowiednią elektronikę i zasilanie - w tym modelu zastosowano wysokiej klasy wzmacniacze sygnału audio oraz bardzo precyzyjnie zaprojektowane zasilanie. Dlatego praktycznie każdy rodzaj muzyki zabrzmi na nich bardzo dobrze, niezależnie od tego, czy będziemy słuchać muzyki rozrywkowej, czy Mozarta.
Shure Aonic Free

Technologia Sound Isolating i tryb środowiskowy

Dzięki rozwiązaniu, które w naturalny sposób blokuje hałas z otoczenia teraz możemy cieszyć się naszą ulubioną muzyką gdziekolwiek tylko chcemy, nawet w tak głośnych miejscach, jak pociąg, czy lotnisko. Jednocześnie technologia ta wciąż zapewnia najwyższą jakość odtwarzania muzyki. Co więcej, Aonic Free wyposażone są w tryb środowiskowy, który umożliwia usłyszenie świata zewnętrznego. Tryb ten możemy włączyć nie tylko za pomocą przycisku na słuchawce, ale też dzięki funkcji PausePlus w dołączonej aplikacji. Ta niezwykle przemyślana funkcja automatycznie włączy za nas tryb środowiskowy za każdym razem, kiedy wstrzymamy odtwarzanie muzyki.
Shure Aonic Free

Dedykowana i darmowa aplikacja ShurePlus PLAY

Specjalnie zaprojektowana aplikacja ShurePlus PLAY zapewnia dostęp do wielu ciekawych i niezwykle przydatnych funkcji. Pozwala na dostosowanie brzmienie słuchawek do osobistych preferencji poprzez zaawansowany korektor graficzny oraz zdefiniowanie profili. Ponadto umożliwi dostosowanie funkcjonalności przycisków, trybu środowiskowego oraz komunikatów według własnych preferencji.
Shure Aonic Free

Zaawansowana łączność i długi czas pracy

Słuchawki te posiadają łączność w najnowszym standardzie Bluetooth 5, co sprawia, że nie tylko posiadają bardzo dobrą stabilność połączenia, ale także i zasięg do 10 metrów. Obsługują kodeki aptX, AAC oraz SBC. Ponadto same słuchawki na jednym ładowaniu oferują do 7 godzin odtwarzania muzyki, a razem z etui do 21 godzin.
Shure Aonic Free dostępne są w kolorach grafitowym oraz w sugerowanej cenie detalicznej 909 złotych i można je zakupić w dobrych sklepach audio oraz sklepach z elektroniką użytkową. Ponadto klienci mają możliwość przetestowania oraz odsłuchu w sieci sklepów MP3Store i HiFiPRO.
Źródło: informacja prasowa MIP