s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

Denon AH-C830NCW i AH-C630W

news |
niezdefiniowano - Denon AH-C830NCW i AH-C630W

Nowe bezprzewodowe słuchawki douszne Denona zapewniają doskonałą w swojej klasie jakość dźwięku podczas odtwarzania muzyki i połączeń głosowych.

Firma Denon zaprezentowała swoją nową linię prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych. W jej skład wchodzą dwa modele: z redukcją szumów AH-C830NCW oraz AH-C630W. Zostały one zaprojektowane z myślą o konsumentach szukujących wysokiej jakości dźwięku i komfortu w przystępnej cenie.

Oba modele zapewniają realistyczny dźwięk dzięki nowoczesnym dynamicznym przetwornikom o dużej średnicy, które zostały zaprojektowane i dostrojone przez Denon Sound Masters. Dzięki temu, użytkownicy mogą spodziewać się dużej szczegółowości i dynamiki.

Technologia ANC

Słuchawki douszne Denon AH-C830NCW z redukcją szumów zapewniają potężny, szczegółowy dźwięk wraz z zaletami technologii aktywnej redukcji szumów (ANC), która wykorzystuje dwa mikrofony w każdej słuchawce i zaawansowane algorytmy przetwarzania. W trybie transparentności funkcje miksowania redukcji szumów i dźwięków otoczenia można szybko przełączać za pomocą prostego przycisku dotykowego, a funkcja detekcji użycia wykrywa, kiedy słuchawki są noszone i zdejmowane oraz automatycznie odtwarza i wstrzymuje muzykę.
Denon AH-C830NCW i AH-C630W

Wydajność, komfort oraz niezawodność

Słuchawki douszne AH-C830NCW i AH-C630W zostały zaprojektowane w oparciu o zaawansowaną symulację kanału słuchowego. Uzyskano w ten sposób kształt idealnie dopasowany do uszu wszystkich użytkowników. Każda słuchawka została wyposażona w wymienne końcówki silikonowe w trzech rozmiarach. Oba modele mają klasę odporności na wilgoć IPX4, dzięki czemu można je bezpiecznie nosić nawet podczas deszczu lub intensywnych treningów. Ponadto, obsługują one funkcję Google Fast Pair, która umożliwia łatwe i wygodne parowanie urządzeń.

Wydłużona żywotność baterii

Nowe słuchawki zoptymalizowano tak, aby zapewnić do 6 godzin bezprzewodowego odtwarzania muzyki przez Bluetooth na jednym ładowaniu i do 24 godzin łącznie z dodatkowymi cyklami ładowania z dołączonego etui (model bezprzewodowy z ANC) lub do 4,5 godziny bezprzewodowej muzyki Bluetooth na jednym ładowaniu i do 18 godzin łącznie, z dodatkowymi cyklami ładowania z dołączonego etui (model bezprzewodowy). Kabel USB-C dołączony do zestawu umożliwia użytkownikom ładowanie etui (baterii litowo-jonowej) z dowolnej ładowarki USB lub portu USB komputera.
Denon AH-C830NCW i AH-C630W

Wyjątkowa jakość połączeń głosowych

Do realizacji połączeń telefonicznych o wysokiej jakości dźwięku, słuchawki z redukcją szumów wyposażono w dwa dedykowane mikrofony oraz trzeci odpowiadający za naturalną ochronę kanału słuchowego przed wiatrem i hałasem otoczenia. Model AH-C630W wykorzystuje zaawansowany mikrofon do połączeń głosowych. Ponadto, bezproblemowo współpracuje on z dowolnym urządzeniem obsługującym Bluetooth.

Specyfikacja Denon AH-C830NCW:

  • Przetworniki: Dynamiczny przetwornik 11mm x 10mm
  • ANC: Hybrydowa aktywna redukcja szumów (2 mikrofony na każdej słuchawce)
  • Żywotność baterii: Słuchawki douszne do 6 godzin, etui ładujące do 24 godzin (odtwarzanie muzyki przez Bluetooth); Słuchawki douszne do 4,8 godzin, etui ładujące do 19 godzin (odtwarzanie muzyki przez Bluetooth + ANC); Słuchawki douszne do 4,5 godzin, etui ładujące do 18 godzin (odtwarzanie muzyki przez Bluetooth)

Specyfikacja Denon AH-C630W:

  • Przetworniki: Dynamiczny przetwornik 10mm
  • ANC: Brak
  • Żywotność baterii: Słuchawki douszne do 6 godzin, etui ładujące do 24 godzin (odtwarzanie muzyki przez Bluetooth); Słuchawki douszne do 4,8 godzin, etui ładujące do 19 godzin (odtwarzanie muzyki przez Bluetooth + ANC)

Oba modele są dostępne w kolorze czarnym lub białym, przy czym słuchawki z redukcją szumów mają błyszczące wykończenie ze srebrnymi akcentami, a wersja bez ANC ma eleganckie matowe wykończenie. Słuchawki są już dostępne w sprzedaży na Denon.com. Cena modelu AH-C830NCW z ANC wynosi 749 złotych, natomiast AH-C630W 499 złotych.
Źródło: informacja prasowa Horn Distribution