s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

Kinera YH802

news |
niezdefiniowano - Kinera YH802

Najnowsze bezprzewodowe słuchawki dokanałowe Kinera YH802 zapewniają doskonałą jakość dźwięku oraz komfort użytkowania.

Kinera YH802 to bezprzewodowe słuchawki dokanałowe z technologią True Wireless, oferujące znakomite, czyste i dynamiczne brzmienie. Model ten wyposażony jest nie tylko w niezwykle skuteczną redukcję szumów otoczenia, ale posiada też aż sześć mikrofonów, dzięki czemu jakość połączeń głosowych jest fantastyczna, nawet w bardzo głośnym otoczeniu.

Jak wszystkie modele tej marki, tak i ten jest perfekcyjnie i gustownie wykonany. Słuchawki są ręcznie wykańczane, co dodaje im finezji i klasy.

Najlepsze brzmienie w swojej klasie

Najnowszy model został wyposażony w nowe, specjalnie zaprojektowane przetworniki dynamiczne. Posiadają one nie tylko kompozytowe membrany PEK napędzane magnesami neodymowymi, ale i specjalne cewki, które wykonane są z miedzi o najwyższej czystości. Co więcej, drut w tych cewkach ma tylko 0,03 mm średnicy, a to z kolei zapewnia niezwykle niską masę drgającą, dając znakomitą odpowiedź na impulsy oraz czyste i transparentne brzmienie w całym paśmie audio.
Kinera YH802

Skuteczna redukcja szumów otoczenia

Kinera YH802 to także słuchawki niezwykle praktyczne. Posiadają doskonale działającą i przetestowaną w praktyce redukcję szumów otoczenia. Została ona oparta na zaawansowanych układach DSP (Digital Signal Processing), które połączono z sześcioma mikrofonami pracującymi w trybie macierzy. Taka konfiguracja zapewnia nie tylko znakomitą skuteczność działania systemu redukcji szumów otoczenia, ale i oferuje nadzwyczajną czystość rozmów telefonicznych.
Ponadto układ redukcji szumów wyposażono w funkcję przezroczystości dla dźwięków otoczenia, która pomoże zachować bezpieczeństwo podczas uprawiania sportu.

Komfort i łatwość obsługi

Kinera YH802 to słuchawki starannie zaprojektowane tak, aby były niezwykle komfortowe w codziennym użytkowaniu. Zastosowano tutaj trwałe i miłe w dotyku materiały, dodatkowo zadbano także o ergonomiczny kształt słuchawek i ich dopasowanie do ucha. Każda ze słuchawek waży zaledwie 6 gramów, co sprawia, że tylko odtwarzana muzyka będzie nam o nich przypominać.
Kinera YH802
W słuchawkach zastosowano nowy i przemyślany system obsługi. Wszystkimi funkcjami odtwarzania oraz rozmów możemy teraz sterować jednym palcem. Na tylnej części każdej ze słuchawek umieszczono panel dotykowy, dzięki któremu włączymy lub wstrzymamy odtwarzanie, odbierzemy połączenie oraz ustawimy głośność.

Najnowocześniejsze technologie połączeń

Kinera YH802 obsługuje Bluetooth 5.0 oferujący realny zasięg do 10 metrów. Ale to tylko jedna z niewielu zalet, jakie przynosi zastosowanie najnowszych układów XB6366D. Bo w tym modelu mamy także działanie w trybie IRBD, który znacząco poprawia stabilność połączenia oraz oferuje możliwość pracy w podwójnym trybie "master" – teraz każda ze słuchawek może pracować całkowicie oddzielnie. Możemy używać lewej lub prawej słuchawki w trybie mono, bądź pary, jako zestaw stereo. Ponadto słuchawki mają wsparcie nie tylko dla kodeka AAC, ale także SBC, który zapewnia znakomitą jakość brzmienia wysokiej rozdzielczości.
Kinera YH802
Warto wspomnieć też o tym, że anteny w modelu YH802 są pozłacane, co dodatkowo pozytywnie wpływa na zasięg i stabilność połączenia.
Dodatkową zaletą zastosowania układów XB6366D jest niezwykle niskie opóźnienie, które w przypadku modelu YH802 wynosi zaledwie od 100 do 120ms. A to z kolei zapewnia komfort i realizm w zastosowaniach takich, jak gry, czy oglądanie filmów.

Z myślą o sporcie

Swoim najnowszym modelem, marka Kinera po raz kolejny potwierdza, że jej słuchawki nie tylko świetnie się prezentują i brzmią, ale też doskonale nadają się do uprawiania sportu. Model ten spełnia wymogi standardu IPX4. A to oznacza, że jest odporny na działanie potu czy lekkiego deszczu. Sprawia to, że możemy z nich korzystać podczas biegania czy jazdy na rowerze.
Kinera YH802

Specyfikacja Kinera YH802:

 • Wersja standardu Bluetooth: 5.0
 • Obsługiwane formaty audio: SBC/AAC
 • Zasięg transmisji bezprzewodowej: ok. 10 m
 • Pasmo przenoszenia: 20 Hz-20 kHz
 • Pojemność baterii w słuchawkach: 55mAh
 • Pojemność baterii etui ładującego 500mAh
 • Czułość: 94 ± 2dB
 • Impedancja: 32 omy
 • Czas odtwarzania: 6 - 8 godzin
 • Czas czuwania: 120 dni
 • Czas ładowania słuchawek: 1,5 godziny
 • Czas ładowania etui: 2 godziny
 • Waga słuchawki: 6g ± 1g

Sugerowana cena słuchawek Kinera YH802 wynosi 690 złotych. Są one dostępne są w wybranych sklepach oraz do odsłuchów w sieci sklepów HiFiPRO i MP3Store.
Źródło: informacja prasowa MIP