s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

kino domowe

Focal Aria K2 906 i Aria K2 Center

news |
niezdefiniowano - Focal Aria K2 906 i Aria K2 Center

Focal rozszerza ofertę o dwa komponenty linii głośników Aria K2, które wyróżniają się nowoczesnym i wyrafinowanym stylem.

Firma Focal zaprezentowała najnowsze dodatki do rodziny Aria K2 - model podstawkowy oraz głośnik centralny, pozwalające na stworzenie szeregu ekscytujących konfiguracji hi-fi i kina domowego, wraz z kolumną podłogową Aria K2 936 wprowadzoną na rynek w zeszłym roku.

Aria K2 to specjalna edycja oryginalnej, wysokowydajnej serii Aria 900, zaprezentowanej po raz pierwszy przez firmę Focal w 2013 roku.
Focal Aria K2 906

Zastosowana technologia

Aria K2 906 i Aria K2 Center dołączają do Arii K2 936, oferując wyjątkowe wrażenia słuchowe dzięki wykorzystaniu w przetwornikach głośnikowych kultowej membrany K2. Wyprodukowane we Francji we własnych zakładach produkcyjnych, membrany z włókna aramidowego gwarantują czysty, precyzyjny i dynamiczny dźwięk. Wnoszą również świeży, pełen charakteru design do tej wyjątkowej serii w asortymencie produktów domowych Focal.
Focal Aria K2 Center

Wykończenie Ash Grey

Produkty Aria K2 to wyrafinowany styl, który jest nowoczesny, a jednocześnie ponadczasowy. Obudowy zyskały ekskluzywne wykończenie w kolorze Ash Grey, charakterystyczne dla Focal – stosowane również w flagowych produktach firmy Utopia – które w połączeniu z panelem przednim z efektem skóry dodaje głośnikom elegancji i ponadczasowości.
Focal Aria K2 906 i Aria K2 Center

Produkty powiązane

Produkty z rodziny Aria K2 współpracują ze sobą w doskonałej harmonii estetycznej i dźwiękowej. Aria K2 936 lub 906 mogą być instalowane samodzielnie lub mogą być połączone z Aria K2 Center w systemie kina domowego. Focal zaleca również połączenie tej serii z subwooferem Sub 1000 F, aby zapewnić instalacji kina domowego głębokie i potężne uderzenie basu.
Nowe produkty dostępne będą w sprzedaży już we wrzesieniu 2021 roku. Za kolumnę podstawkową K2 906 trzeba zapłacić 3.499 zł/szt., natomiast za głośnik centralny K2 CC 900 – 3.699 zł/szt.
Źródło: informacja prasowa FNCE S.A.