s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

Marka Energizer w ofercie Horn Distribution

news |
niezdefiniowano - Marka Energizer w ofercie Horn Distribution

Do szerokiej gamy produktów mobilnych w ofercie Horna dołączają nowoczesne linie powerbanków, ładowarek indukcyjnych i akcesoriów zasilających marki Energizer.

Jakość elementów zasilających w urządzeniach mobilnych ma istotne znaczenie dla użytkowników w ruchu. Ich rosnące wymagania dotyczące czasu pracy urządzeń osobistych jak smartfony, słuchawki i szereg innych pracujących" w drodze" często przekraczają możliwości tychże urządzeń. W tym miejscu idealnie sprawdzają się powerbanki dostosowane do codziennych potrzeb. Oferta rynkowa powerbanków i indukcyjnych rozwiązań zasilających jest znaczna i bardzo zróżnicowana. Nie bez powodu zdecydowaliśmy się na markę Energizer, której znajomość wśród użytkowników urządzeń elektronicznych jest powszechna, a jakość produktów uznana.

W ofercie Horn Distribution Energizer debiutuje trzema liniami powerbanków o różnych zastosowaniach i możliwościach: Max, Ultimate i HighTech i grupą ładowarek indukcyjnych do smartfonów. Wszystkie z wymienionych produktów, których szczegóły techniczne wraz z cenami detalicznymi dostępne są na stronie https://pl.horn.eu/pl/PL/MARKI/ENERGIZER znajdą się w dystrybucji od 3 lipca br.
Marka Energizer w ofercie Horn Distribution
Energizer Holdings, Inc. jest jednym z największych na świecie producentów baterii podstawowych, przenośnych urządzeń zasilanych bateriami oraz przenośnych latarek i akcesoriów zasilających. Energizer jest światowym liderem w dynamicznej działalności polegającej na dostarczaniu rozwiązań energetycznych z pełnym asortymentem produktów, w tym baterii marki Energizer, takich jak Energizer MAX premium alkaline; Energizer Ultimate Lithium; Energizer Advanced Lithium; akumulatorów i systemów ładowania oraz przenośnych latarek i akcesoriów.
Energizer kontynuuje swoją rolę innowatora w dziedzinie technologii, definiując na nowo konstrukcje powerbanków i rozwiązania w zakresie ładowania bezprzewodowego, aby zaspokoić potrzeby aktywnego stylu życia użytkowników dziś i w przyszłości dzięki produktom Energizer.
Źródło: informacja prasowa Horn Distribution