s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

Audio Pro P5

news |
niezdefiniowano - Audio Pro P5

Audio Pro wprowadza kolejny przenośny głośnik, model P5 – wystarczająco mały, aby z łatwością zmieścił się do walizki lub torebki.

W ślad za swoimi popularnymi przenośnymi głośnikami, takimi jak Addon C3 i Addon T3, Audio Pro wprowadza swoje najmniejsze mobilne urządzenie – model P5, który dzięki odpornej na zachlapanie konstrukcji jest obowiązkowym elementem na letnie wypady.

Przenośne urządzenia multiroom i Bluetooth firmy Audio Pro słyną z bogatego dźwięku i fantastycznej żywotności akumulatorów, zdobywając dzięki temu uznanie w oczach klientów oraz liczne nagrody. Niemniej żaden z dotychczasowych modeli nie był na tyle mały, aby można było spakować go do walizki podczas wyjazdu na wakacje lub też zabrać go w torebce do parku.
Audio Pro P5
Audio Pro postanowił zaprojektować P5, aby spełnić wszystkie te potrzeby, przy czym "P" oczywiście oznacza przenośny. Jens Henriksen, CCO w Audio Pro wyjaśnia: "Otrzymaliśmy wiele próśb od naszych klientów w sprawie kompaktowego głośnika, który z łatwością zmieści się w walizce. Chociaż mamy już kilka przenośnych głośników w naszej ofercie, ich rozmiar lepiej sprawdza się podczas korzystania z nich w ogrodzie lub na plaży. Zapewne tylko najbardziej zagorzali fani Audio Pro mogli wygospodarować wystarczającą ilość miejsca w swoich walizkach, aby zabrać je ze sobą na wakacyjny wyjazd".
Głośnik Bluetooth P5 ma niewielkie rozmiary, 22 × 10 cm, ale jest wystarczająco duży, aby zapewnić potężny dźwięk, z którego słynie Audio Pro, w przeciwieństwie do większości dostępnych na rynku przenośnych głośników o podobnych rozmiarach. Z wagą nieznacznie przekraczającą 0,5 kg, nie ma obaw, że walizka przekroczy limit wagowy na lotnisku. Oprócz swoich niewielkich rozmiarów, P5 jest odporny zarówno na wiatr, jak i deszcz, zapewniając przy tym dźwięk o wyższej jakości niż jego konkurenci z grupy głośników podróżnych.
Audio Pro P5
Henriksen kontynuuje: "Dzięki niewielkim rozmiarom i paskowi na nadgarstek, jest to także idealny głośnik, który można zabrać ze sobą udając się do parku, na piknik lub na plażę. A dzięki wodoodpornej konstrukcji P5 nie musisz obawiać się nagłej ulewy lub ochlapania przez morską wodę. Głośnik będzie wciąż odtwarzał twoją ulubioną muzykę, niezależnie od pogody".
Przenośny głośnik Audio Pro P5 zadebiutuje na polskim rynku w drugiej połowie czerwca br. Poglądowa cena detaliczna urządzenia wyniesie 699 złotych.
Źródło: informacja prasowa Audio Klan