s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

JBL BassPro Go

news |
niezdefiniowano - JBL BassPro Go

Aktywny subwoofer zaprojektowany do łatwego montażu i ładowania w każdym pojeździe. Posiada funkcję szybkiego odłączania, stając się tym samym przenośnym głośnikiem Bluetooth!

JBL BassPro Go to aktywny subwoofer, który zwiększa moc głośników przy najniższych częstotliwościach. Posiada funkcję szybkiego odłączania, stając się tym samym przenośnym głośnikiem Bluetooth! Pozwala w ten sposób imprezować w ruchu. Dzięki wygodnym i łatwym w użyciu elementom sterującym, BassPro Go umożliwia szybkie wybranie ulubionej muzyki. Wyposażony został również w obudowę, która pomaga chronić głośnik, gdy jest używany poza pojazdem i zapewnia ochronę w klasie IPx5.

JBL BassPro Go to pierwszy tego typu głośnik łączący wygodę, wydajność i przenośność w jednym produkcie. Po zamontowaniu w pojeździe zachowuje się, jak każdy niewielkich rozmiarów subwoofer dostępny na rynku. Po łatwym odłączeniu staje się potężnym głośnikiem Bluetooth, dzięki czemu można zawsze zabrać swoją muzykę ze sobą. To przenośny głośnik, odporny na zachlapania w stopniu IPx5, do użytku poza pojazdem, z odpornością chroniącą go przed trudnymi warunkami środowiskowymi. Muzykę poza pojazdem można przesyłać za pomocą dowolnego urządzenia obsługującego technologię Bluetooth, a zasięg strumieniowania to nawet 38 m na zewnątrz i 10 m w pomieszczeniach.
JBL BassPro Go
Dzięki funkcjonalności JBL Connect można podłączyć do głośnika do 3 urządzeń, aby udostępniać muzykę w trybie społecznościowym. Można też bezprzewodowo połączyć dwa głośniki BassPro Go, aby jednocześnie odtwarzać ten sam dźwięk. Wbudowany akumulator zapewnia do 8 godzin bezprzewodowego odtwarzania muzyki, pozwala również na ładowanie urządzeń mobilnych, gdy jesteś w ruchu.
JBL BassPro Go
Głośniki samochodowe JBL standardowo muszą przejść proces testowy, który zniszczyłby niejeden inny głośnik. Są zamrażane, pieczone, poddawane wstrząsom i napędzane pełną mocą przez wiele dni. Równocześnie JBL z dumą czerpie ze swojego kultowego dziedzictwa projektowego. Zespół projektantów dokłada wszelkich starań, aby JBL świetnie wyglądał, co widać na przykładzie BassPro Go. Gładka krzywa korpusu obudowy, kanciasty kształt kratki z osadzonym logo JBL, wszystko to łączy się z klasycznym, obecnym i przyszłym językiem projektowania, jednocześnie wpisując się w styl życia użytkownika.
Podczas ceremonii rozdania nagród CES 2021, JBL BassPro Go otrzymał aż dwie nagrody! Jedną w kategorii Rozrywka i bezpieczeństwo w pojeździe i jedną w kategorii Przenośne odtwarzacze multimedialne i akcesoria. To gwarancja jakości, jakiej można oczekiwać od produktu JBL!
JBL BassPro Go

Specyfikacja JBL BassPro Go:

 • Maksymalna moc w trybie subwoofera: szczyt 200 W
 • Moc wzmacniacza w trybie subwoofera: 100 W RMS
 • Pasmo przenoszenia: 40 Hz do 20 kHz przy -3 dB
 • Wybieralny filtr dolnoprzepustowy w trybie subwoofera: 80/100/120 Hz
 • Wzmocnienie basów: od 0 dB do + 6 dB przy 45 Hz
 • Czułość wejściowa, poziom niski: 400 mV do 6 V
 • Czułość wejściowa, poziom wysoki: od 1 V do 15 V.
 • Bezpiecznik: 15 A
 • Wersja Bluetooth 4.2.0
 • Ładowanie USB 2.0: 5 V (2,1 A)
 • Typ baterii: NiMH, 10,8 V / 3000 mAH

Sugerowana cena detaliczna głośnika JBL BassPro Go wynosi 2.799 złotych.
Źródło: informacja prasowa Suport