s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

Sennheiser IE 100 PRO i IE 100 PRO Wireless

news |
niezdefiniowano - Sennheiser IE 100 PRO i IE 100 PRO Wireless

Firma Sennheiser poszerzyła ofertę o profesjonalne słuchawki douszne IE 100 PRO i IE 100 PRO Wireless zapewniające wierny odsłuch na poziomie studyjnym.

Firma Sennheiser zaprezentowała dwa nowe modele słuchawek z profesjonalnej linii IE PRO. Model IE 100 PRO został stworzony z myślą o osobach pracujących w branży muzycznej lub pasjonujących się muzyką.

Z kolei IE 100 PRO Wireless, dzięki modułowi Bluetooth, którego można używać zamiennie z kablem, oferują najwyższej klasy dźwięk monitorów ze sceny studyjnej w wersji bezprzewodowej. Interfejs Bluetooth ma wbudowany mikrofon, pilot do sterowania połączeniami telefonicznymi i multimediami, zaś akumulator starcza nawet na 10 godzin pracy.
Sennheiser IE 100 PRO i IE 100 PRO Wireless
Słuchawki IE 100 PRO są następcą modelu IE 40 PRO, oferującym naturalne, ciepłe i niezwykle wierne brzmienie, które pozwoli uzyskać większą kontrolę nad dźwiękiem oraz wyższą jakość tworzonej muzyki.

Przemyślane akcesoria

Dzięki dołączonym w komplecie adapterom dousznym z silikonu oraz z pianki z pamięcią kształtu, słuchawki te pasują idealnie do przewodu słuchowego. Kompaktowy rozmiar słuchawek również zwiększa komfort użytkowania. Z kolei wzmocniony zaczep na ucho i odłączany kabel słuchawkowy, ze zgłoszonym do opatentowania odpornym na przerwanie złączem, gwarantują niezawodność podczas występów. Do słuchawek dołączono również sztyfcik do czyszczenia i miękkie etui.
Sennheiser IE 100 PRO i IE 100 PRO Wireless
Słuchawki IE 100 PRO otrzymały po IE 40 PRO przetwornik i pasmo przenoszenia, lecz oferują więcej – złącze i kabel z IE 400 PRO i IE 500 PRO.
Nowy IE PRO Mono to skrętny kabel, który doskonale tłumi szumy przenoszone ze sprzętu. Można podłączyć go do lewej lub prawej słuchawki, umożliwiając pracę z nią podczas m.in. debat na żywo, korespondencji telewizyjnej czy reportaży. W układzie stereofonicznym nadawany jest lewy kanał dźwięku.
Sennheiser IE 100 PRO i IE 100 PRO Wireless
Wykończenie słuchawek może być bezbarwne, czerwone lub czarne. Na wyposażeniu znajdziemy kabel prosty z zaczepem na ucho oraz wkładki douszne silikonowe (rozmiar S, M i L) i piankowe z pamięcią kształtu (rozmiar M), sztyft do czyszczenia oraz miękkie etui. Ponadto, model bezprzewodowy posiada złącze/interfejs IE PRO BT oraz kabel ładowarki USB-C.
Cena detaliczna modelu IE 100 PRO wynosi 459 złotych, natomiast za wersję bezprzewodową IE 100 PRO Wireless trzeba zapłacić 679 złotych.
Źródło: informacja prasowa Aplauz