s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

House of Marley Get Together Duo

news |
niezdefiniowano - House of Marley Get Together Duo

Zestaw głośników bezprzewodowych, które mogą pracować w trybie solo lub tworzyć parę stereo i odtwarzać dźwięk z dowolnego innego źródła.

Get Together Duo to prawdziwie utalentowany duet, który zaprasza do fantastycznego świata muzyki. Te niezwykle kompaktowe, podstawkowe głośniki dzięki łączności Bluetooth (wersja 5.0) tworzą funkcjonalny i wygodny w użytkowaniu, całkowicie bezprzewodowy system nagłośnienia stereo.

Tak jak wszystkie produkty firmy House of Marley, głośniki Get Together Duo wykonane są z materiałów odzwierciedlających daleko idące poszanowanie dla środowiska naturalnego. W konstrukcji głośników projektanci połączyli bambus, silikon REGRIND oraz tkaninę REWIND. W połączeniu ze swoim eleganckim wzornictwem najnowsze głośniki stanowią przekaz, który potwierdza kunszt firmy House of Marley.
House of Marley Get Together Duo
Elementem wyróżniającym model Get Together Duo jest możliwość pracy w całkowicie bezprzewodowym trybie. Dzięki temu prawy i lewy głośnik nie wymagają przewodowego połączenia pomiędzy sobą. Co więcej, Get Together Duo można z łatwością połączyć bezprzewodowo z gramofonem Stir It Up Wireless i w ten sposób stworzyć wygodny w użytkowaniu stereofoniczny system audio – w pełni bezprzewodowy. Ponadto wejścia Aux i RCA umożliwiają podłączenie do głośników niemal dowolnego źródła dźwięku.
House of Marley Get Together Duo
Funkcjonalność prawego głośnika zwiększa możliwość pracy bez dostępu do źródła zasilania. O ile lewy głośnik wymaga stałego podłączenia do gniazdka ściennego, o tyle prawy może działać jak typowy głośnik Bluetooth. Wystarczy poprzez złącze USB-C naładować wbudowany akumulator litowo-jonowy (pełne ładowanie baterii trwa osiem godzin), aby móc zabrać głośnik ze sobą, np. w podróż lub do ogrodu, i cieszyć się swoją ulubioną muzyką nawet przez 20 godzin.
House of Marley Get Together Duo
Mimo swoich kompaktowych rozmiarów, te niepozorne głośniki zapewniają wyrazisty, pełnozakresowy dźwięk. W każdym z głośników projektanci umieścili 114-milimetrowy przetwornik średnio-niskotonowy oraz 30-milimetrowy wysokotonowy.
House of Marley Get Together Duo
Głośniki House of Marley Get Together Duo zadebiutują na polskim rynku w marcu br. Poglądowa cena detaliczna tego systemu wyniesie 899 zł. Ponadto Get Together Duo będą oferowane także w zestawie razem z gramofonem Stir It Up Wireless – ten zestaw oferowany będzie w promocyjnej cenie, którą poznamy w chwili rozpoczęcia jego sprzedaży.
Źródło: informacja prasowa Audio Klan