s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

ALO Audio Pilot

news |
niezdefiniowano - ALO Audio Pilot

Niesamowity kawałek kabelka wyposażony w przetwornik DAC z obsługą formatu MQA, który poprawi dźwięk z Twojego smartfona.

Amerykański producent ALO Audio przyzwyczaił nas do tego, że swoją ofertę kieruje do klientów oczekujących dużych wrażeń i solidnej jakości. Marka zdobyła uznanie klientów dzięki wyjątkowym produktom i autorskim rozwiązaniom. Pod jednym dachem powstaje elektronika i kable sygnowane ALO Audio, oraz słuchawki sygnowane Campfire Audio.
ALO Audio Pilot to najwyższej jakości przetwornik USB analogowo-cyfrowy wraz ze wzmacniaczem słuchawkowym opartym na sprawdzonych komponentach umożliwiający przetworzenie sygnału oraz jego wzmocnienie, a to wszystko w bardzo mikroskopijnej obudowie – mającej formę adaptera do słuchawek.

ALO Audio Pilot zapewnia natywne wsparcie dla najbardziej gęstych formatów plików muzycznych – może przetworzyć sygnał w jakości nawet do DSD 5,6MHz. Jednocześnie zapewnia wsparcie dla plików MQA – Mastering Quality Audio.
Wyposażony w złącze USB-C Pilot będzie w stanie współpracować z każdym nowym smartphone'em, a dzięki dołączonemu adapterowi LTG-Lightning, współpraca z urządzeniami opartymi na iOS nie stanowi dla niego żadnego problemu.
ALO Audio Pilot wyposażony został w przetwornik DAC – ESS Sabre 9281C PRO co już powinno wzbudzać wiele emocji w tak małym urządzeniu. I tak też właśnie jest. Pilot dysponuje ogromną dynamiką wynoszącą aż 120dB oraz zniekształceniami wynoszącymi sześć dziesięciotysięcznych procenta, co czyni go najbardziej kompaktowym urządzeniem w klasie wzmacniaczy słuchawkowych i jednocześnie absolutnie bezkonkurencyjnym urządzeniem na rynku w tej klasie.
Producent zaimplementował w urządzeniu diodę, która zmieniając kolor powiadamia użytkownika o aktualnym próbkowaniu sygnału.
Cenę produktu ustalono na 599 złotych i już teraz można przesłuchać i nabyć go w sieci sklepów MP3Store.
Źródło: informacja prasowa MIP