s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

JBL Quantum 50

news |
niezdefiniowano - JBL Quantum 50

Do serii słuchawek JBL Quantum dołączył właśnie przewodowy zestaw słuchawkowy do gier z suwakiem głośności, oznaczony symbolem 50.

Wytrawnych graczy nie trzeba przekonywać, że odpowiedni dźwięk pozwala przetrwać w niejednej grze. Każdy detal ma znaczenie, a dzięki technologii JBL QuantumSOUND Signature jak nigdy dotąd usłyszeć można zarówno wrogów, jak i przyjaciół. To model stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych, ale zgodny ze wszystkimi platformami. Technologia Twistlock zapewnia komfort i stabilność podczas długich sesji użytkowania. Mając do dyspozycji w pełni funkcjonalne, wbudowane elementy sterowania z oddzielnym suwakiem głośności, wyciszeniem mikrofonu i przyciskiem wielofunkcyjnym do obsługi połączeń i muzyki, można skupić się na tym, co najważniejsze – na pokonaniu nieprzyjaciela.

Dzięki przetwornikom 8,6 mm wspomaganym technologią JBL QuantumSOUND Signature można wkroczyć do innego świata gier mobilnych. Użytkownik usłyszy najbardziej subtelne dźwięki, co pozwoli mu dominować w grze. Pełną kontrolę osiągnąć można dzięki suwakowi głośności i wyciszeniu mikrofonu, gdyż w czasie gry nic nie może rozpraszać. Koniec z niewygodnym sterowaniem. Teraz wszystko jest proste – oddzielny suwak głośności, wyciszenie mikrofonu i przycisk wielofunkcyjny. Zoptymalizowany pod kątem gier wieloosobowych mikrofon Voice-Focus znajduje się blisko ust i jest oddzielony od pozostałych elementów sterowania, zapewniając najwyższą jakość rejestracji głosu.
JBL Quantum 50
Technologia Twistlock zapewniająca komfort i stabilność nawet w czasie długich sesji. Wszystko dzięki opatentowanej technologii JBL zapewniającej najwyższą ergonomię i ultramiękkiemu silikonowi gwarantującemu doskonałe dopasowanie.
JBL Quantum 50
Zestaw słuchawkowy JBL Quantum 50 został stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych, ale jest zgodny ze wszystkimi platformami: PC, Mac, Xbox ONE, PlayStation 4, Nintendo Switch, urządzenia mobilne i VR. Cokolwiek i w jakikolwiek sposób odtwarzasz, łatwo połączysz się z innym światem.
JBL Quantum 50

Specyfikacja JBL Quantum 50

  • Przetworniki: przetworniki dynamiczne 8,6 mm
  • Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz
  • Charakterystyka częstotliwościowa mikrofonu: 100 Hz – 10 kHz
  • Maksymalna moc wejściowa: 5 mW
  • Impedancja: 16 omów
  • Czułość: 97 dB SPL przy 1 kHz / 1 mW
  • Czułość mikrofonu: -41 dBV przy 1 kHz / Pa
  • Waga: 21,5 g

Sugerowana cena detaliczna słuchawek JBL Quantum 50 wynosi 139 złotych.
Źródło: informacja prasowa Suport