gadżety

MICHAEL JACKSON NA USB

news |

Kingston Digital podczas Międzynarodowych Targów Elektroniki Użytkowej CES 2010 w Las Vegas ogłosiła wprowadzenie na rynek limitowanej edycji

Kingston Digital podczas Międzynarodowych Targów Elektroniki Użytkowej CES 2010 w Las Vegas ogłosiła wprowadzenie na rynek limitowanej edycji pamięci DataTraveler USB z filmem "Michael Jackson. This Is It", przygotowanych we współpracy z Sony Pictures Home Entertainment.

Pamięci Kingston DataTraveler z filmem "Michael Jackson. This Is It" debiutują wraz z wersjami na DVD i Blu-ray Disc. Od 26 stycznia 2010 będzie je można zamawiać na stronie internetowej pod adresem http://www.kingston.com Film może być skopiowany na trzech komputerach i odtwarzany w systemach MS Windows XP, Vista i Windows 7 oraz odtwarzaczu Windows Media Player.

"Sony Pictures Home Entertainment z chęcią eksploruje nowe kanały dystrybucji i z przyjemnością podjęliśmy współpracę z Kingstonem nad projektem dostarczenia odbiorcom materiałów wideo zapisanych na pamięciach USB", powiedział Joe Arancio, Wiceprezes ds. Dystrybucji Cyfrowej w Sony Pictures Home Entertainment.

"Z wielką ekscytacją prezentujemy film opowiadający o przygotowaniach Michaela Jacksona do wielkiego show, przerwanych przez jego śmierć. Jesteśmy dumni, że możemy dystrybuować ten film na naszych pamięciach DataTraveler", powiedział Rick Webb, Wiceprezes ds. Rynków Konsumenckich w Kingston Technology. "Sony Pictures Home Entertainment jest liderem w dostarczaniu rozrywki na najwyższym poziomie, a nasza współpraca stanowi nową jakość w świecie cyfrowych mediów. Jesteśmy przekonani, że nasza limitowana edycja pamięci DataTraveler będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem kolekcjonerów."

INFO www.kingston.com