s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

Sennheiser CX 400BT True Wireless

news |
niezdefiniowano - Sennheiser CX 400BT True Wireless

Dzięki najnowszym słuchawkom Sennheiser CX 400BT True Wireless miłośnicy muzyki rezygnując z kabli nie muszą rezygnować z jakości dźwięku.

CX 400BT True Wireless zapewniają zadziwiające doznania odsłuchowe, dzięki dynamicznym przetwornikom Sennheiser o średnicy 7 mm, które wykorzystane zostały również w uznanych słuchawkach MOMENTUM True Wireless 2. Opracowany dla prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dźwięk klasy premium i specjalnie zaprojektowany system akustyczny zapewniają wysokiej jakości stereo z głębokimi basami, naturalnymi średnimi tonami i wyraźną szczegółową górą.

Dzięki aplikacji Sennheiser Smart Control, można również dostosować wrażenia dźwiękowe do własnych preferencji za pomocą wbudowanego korektora. Obsługa kodeków, takich jak SBC, AAC i aptX, zapewnia wyjątkową jakość dźwięku na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android.
Sennheiser CX 400BT True Wireless

Intuicyjne i łatwe w użyciu

CX 400BT True Wireless zostały stworzone z myślą o szybkim, aktywnym stylu życia. Odsłuchiwanie i obsługa są łatwe i intuicyjne dzięki możliwości dostosowania funkcji przycisków dotykowych słuchawek i określenia preferowanego sposobu sterowania dźwiękiem, połączeniami lub dostępem do asystentów głosowych, takich jak Google Assistant lub Siri. W przypadku połączeń telefonicznych i korzystania z inteligentnych asystentów, słuchawki te wyposażone są w mikrofony redukujące hałas tła, dzięki czemu interakcje głosowe brzmią naturalnie i krystalicznie czysto. W CX 400BT True Wireless łączność i zarządzania sparowanymi urządzeniami jest bezproblemowa, dzięki kompatybilności z Bluetooth 5.1 oraz aplikacji Sennheiser Smart Control.
Sennheiser CX 400BT True Wireless

Rozrywka w pełnym komforcie przez cały dzień

Dzięki 7-godzinnej żywotności baterii, którą można wydłużyć do 20 godzin za pomocą etui ładującego, CX 400BT True Wireless zapewniają odsłuchiwanie przez cały dzień przy doskonałym komforcie noszenia.
Sennheiser CX 400BT True Wireless

Stylowy design w białym lub czarnym kolorze

Stylowa, minimalistyczna i doskonale wyważona, ergonomiczna konstrukcja słuchawek dousznych – dostępnych w kolorze czarnym lub białym – zapewnia komfort użytkowania przez cały dzień, a ich wysoka jakość wykonania sprawia, że można je zabrać wszędzie. Adaptery douszne w czterech rozmiarach zapewniają idealne dopasowanie do ucha i skutecznie tłumią hałas z zewnątrz.
CX 400BT True Wireless będą dostępne w czerni i bieli od 15 września w katalogowej cenie detalicznej 879 zł.
Źródło: informacja prasowa Aplauz