s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

Audio Pro Addon T3+

news |
niezdefiniowano - Audio Pro Addon T3+

Niewielki głośnik Audio Pro Addon T3+ z łatwą obsługą, eleganckim wzornictwem, niewiarygodną jakością dźwięku i jednym z najlepszych czasów pracy na baterii wkrótce na naszym rynku.

Wielokrotnie nagradzany model Audio Pro T3 teraz został jeszcze bardziej ulepszony. Projektanci skupili się na udoskonaleniu jakości dźwięku m.in. poprzez precyzyjne dostrojenie układu DSP oraz zoptymalizowanie odwzorowania niskich tonów.

Od strony konstrukcyjnej T3+ jest niewielkim, przenośnym głośnikiem bezprzewodowym, ale z dużym potencjałem. Budzący emocje czysty i przejrzysty dźwięk z głębokim basem to m.in. zasługa wzmacniacza Class D o mocy 25 W (2 ✕ 5 W + 15 W), który zasila układ trzech przetworników: dwa wysokotonowe z tekstylnymi kopułkami (19 mm) oraz jeden średnio-niskotonowy o długim skoku (76 mm), wspomagany przez układ bas-refleks. Ten pozornie prosty układ, mimo kompaktowej obudowy T3+, dostarcza dźwięk z zakresu 60–20 000 Hz.
Audio Pro Addon T3+
Wysoką jakość dźwięku T3+ idealnie dopełnia potężna bateria. Jej duża pojemność wraz z wydajną elektroniką pozwalają cieszyć się swoją ulubioną muzyką przez aż 30 godzin przy poziomie głośności ustawionym na 50 proc. Ale nawet po zwiększeniu głośności do maksimum czas pracy bez dostępu do źródła zasilania wynosi imponujące 12 godzin. Co więcej, urządzenie wyposażone jest w port USB, za pomocą którego można np. doładowywać baterię podłączonego smartfona. Sama komunikacja ze źródłem dźwięku odbywa się bezprzewodowo za pośrednictwem łączności Bluetooth 4.0 lub przewodowo poprzez złącze 3,5 mm stereo.
Audio Pro Addon T3+
Model T3+, podobnie jak wszystkie pozostałe konstrukcje Audio Pro, przykuwa wzrok swoim eleganckim, skandynawskim wzornictwem. Czyste linie, pozbawione zbędnych dekoracji, perfekcyjnie współgrają z wysokiej klasy materiałami wykończeniowymi – litym aluminium, obudową z drewna o wysokiej gęstości oraz uchwytem wykonanym z naturalnej skóry.
Audio Pro Addon T3+
Audio Pro T3+ zadebiutuje na polskim rynku już w połowie lipca br. Poglądowa cena detaliczna urządzenia wyniesie 849 zł. Do wyboru będą dwie wersje kolorystyczne: czarna i szara.
Źródło: informacja prasowa Audio Klan