s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

JBL Link Portable

news |
niezdefiniowano - JBL Link Portable

Głośnik bezprzewodowy JBL Link Portable zapewnia dynamiczny dźwięk przestrzenny z krystalicznie czystymi wysokimi tonami oraz głębokim, mocnym basem.

JBL Link Portable to inteligentny głośnik bezprzewodowy z wbudowaną technologią Chromecast, AirPlay II oraz Asystentem Google pozwalającym na sterowanie głosowe i kontrolę nad odtwarzaną muzyką, organizacją dnia czy sterowanie inteligentnym domem. Wbudowany akumulator zapewnia do 8 godzin odtwarzania. Głośnik można ładować poprzez wbudowane gniazdo USB typu C lub dzięki dedykowanej stacji dokującej znajdującej się w zestawie.

Głośnik JBL Link Portable pozwala na stworzenia systemu multiroom, za pośrednictwem prostej konfiguracji w aplikacji Google Home. W celu zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwa i prywatności mikrofony głośnika mogą być wyłączone, wskaźniki LED pokazują aktualny status mikrofonów. Głośnik dostępny jest w kolorach: czarnym, szarym i niebieskim.
JBL Link Portable
JBL Link Portable zapewnia zdecydowany i dynamiczny profesjonalny dźwięk przestrzenny, charakterystyczny dla JBL przez nawet osiem godzin. Dzięki strumieniowemu przesyłaniu za pomocą łatwej w obsłudze technologii Wi - Fi lub Bluetooth możesz sprawić, że muzyka będzie płynęła nieprzerwanie w dowolnym pokoju.
Z kolei za pomocą aplikacji Asystent Google możesz wybierać utwory, korzystać z usług min. Spotify, YouTube Music i Tidal oraz słuchać muzyki bez przerw. Powiedz po prostu "Hej Google", aby rozpocząć. Równocześnie AirPlay II daje użytkownikom systemów iOS dodatkowo możliwość korzystania z Apple Music. W pełni bezprzewodowy, wodoodporny i wytrzymały, dzięki czemu poradzi sobie z przypadkowym zanurzeniem. Urządzenie można łatwo naładować za pomocą wygodnej w użyciu stacji do ładowania.
JBL Link Portable
Profesjonalny dźwięk przestrzenny JBL. Otocz się muzyką i ciesz się krystalicznie czystymi wysokimi tonami, wyrazistymi średnimi dźwiękami oraz głębokim, mocnym basem. JBL Link Portable emituje dźwięk w każdym kierunku dzięki przetwornikowi szerokopasmowemu z możliwością obsługi dźwięku przestrzennego. Za pomocą głośnika JBL Link Portable można z łatwością przesyłać muzykę strumieniowo i cieszyć się ulubionymi utworami zawsze, gdy ma się na to ochotę, dzięki przesyłaniu strumieniowemu za pomocą technologii Wi - Fi lub Bluetooth.
Pomoc Asystenta Google aktywować można głosem, wystarczy, że powiesz "Hej Google", aby poprosić Asystenta Google o odtworzenie ulubionych utworów oraz łatwy dostęp do całej swojej kolekcji. JBL Link Portable jest łatwy w konfiguracji i zarządzaniu za pomocą bezpłatnej aplikacji Google Home dla systemu iOS i Android. Pobierz, zainstaluj i zacznij odtwarzać muzykę. Głośniki JBL Link Portable są już dostępne w sprzedaży w sieci iSpot.
JBL Link Portable

Specyfikacja JBL Link Portable

  • Przetwornik: 1x 49 mm
  • Moc wyjścia: 1x 20 W
  • Pasmo przenoszenia: 65 – 20.000 Hz
  • Stosunek sygnału do szumi: > 80 dB
  • Wspierane formaty audio: HE - AAC, LC - AAC, MP3, Vorbis, WAV(LPCM), FLAC, Opus
  • Wymiary(średnica x wysokość): 88 x 170 mm
  • Waga: 735 g

Sugerowana cena detaliczna głośnika bezprzewodowego wynosi 649 złotych.
Źródło: informacja prasowa Suport