s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

Philips PH805

news |
niezdefiniowano - Philips PH805

Bezprzewodowe słuchawki Philips PH805 z systemem aktywnej redukcji szumów w niewygórowanej cenie oferują rozwiązania dostępne w sprzęcie z wyższej półki.

Philips PH805 to jedne z najlżejszych bezprzewodowych słuchawek na rynku z hybrydową technologią ANC tłumienia hałasu z zewnątrz. Oferują dźwięk wysokiej jakości, łączność bezprzewodową Bluetooth 5.0 oraz łatwą obsługę dotykową i sterowanie głosem. Do tego komfort noszenia, łatwość składania na kilka sposobów oraz nowoczesny design.

Redukcja hałasu

Zaawansowana hybrydowa technologia ANC (Active Noise Cancelling) pozwala na zredukowanie dźwięków z otoczenia aż o 95%, czyli 27dB, dzięki czterem mikrofonom ECM (dwóm wewnątrz i dwóm na zewnątrz każdej słuchawki). Odgłosy ruchu ulicznego czy rozmowy mijanych ludzi są zdecydowanie wytłumione lub całkowicie wyeliminowane. Dodatkowy pasywny element systemu redukcji szumów stanowią ergonomiczne poduszki wykonane z miękkiej pianki łatwo dopasowującej się do kształtu ucha i zapamiętującej go. Taka dwustopniowa eliminacja hałasów z zewnątrz pozwala w pełni cieszyć się dźwiękiem najwyższej jakości.
słuchawki Philips PH805

Dźwięk najwyższej jakości

Duże 40-milimetrowe przetworniki neodymowe zamontowane w słuchawkach Philips PH805 zapewniają doskonały dźwięk wysokiej rozdzielczości w niezwykle szerokim paśmie przenoszenia od 5Hz do 40kHz oraz w formatach kompatybilnych z HRA. Dzięki temu można cieszyć się muzyką w dokładnie takim brzmieniu, jak chciał tego twórca.

Łatwa obsługa

Sterowanie odbywa się na dwa sposoby. Oprócz standardowych przycisków użytkownik może używać również elementów dotykowych. Przeciągnięcie palcem w górę lub w dół po obudowie prawej słuchawki reguluje głośność oraz uruchamia podstawowe funkcje asystenta głosowego. Z kolei pojedyncze dotknięcie obudowy włącza lub wyłącza system ANC, a także aktywuje tryb Awareness, który pozwala zachować część dźwięków dochodzących z otoczenia w czasie słuchania muzyki. Tradycyjne przyciski służą natomiast do rozpoczęcia lub wstrzymania odtwarzania, przejścia do kolejnego lub poprzedniego utworu, a także obsługi połączeń telefonicznych w podstawowym zakresie. Dodatkowo Asystent Google umożliwia sterowanie głosem.
słuchawki Philips PH805

Lekkie i składane w wielu płaszczyznach

Ważące zaledwie 235 gramów Philips PH805 to jedne z najlżejszych bezprzewodowych słuchawek z systemem ANC na rynku. Słuchawki można składać na dwa sposoby – na płasko, co umożliwia przechowywanie ich w szufladzie biurka lub w dołączonym pokrowcu, oraz do wewnątrz w bardziej kompaktową bryłę, dzięki czemu zmieszczą się w kieszeni lub torbie.

To jeszcze nie wszystko...

Łączność bezprzewodowa Bluetooth 5.0 pozwala na sparowanie słuchawek z telefonem, tabletem czy laptopem przy zachowaniu wysokiej jakości dźwięku odtwarzanego z tych urządzeń. W komplecie jest również przewód, który umożliwia korzystanie z Philips PH805 bez zasilania lub podłączenie sprzętu do systemu rozrywki w samolocie.
słuchawki Philips PH805
Słuchawki doskonale sprawdzą się w podróży, ponieważ jedno ładowanie trwa zaledwie 1,5 godziny i starcza na 30 godzin pracy przy wyłączonej funkcji redukcji szumów oraz 25 godzin przy włączonej. Dodatkowo istnieją dwa poziomy przyspieszonego ładowania: błyskawiczne, które trwa 5 minut i pozwala na słuchanie muzyki przez 2 godziny oraz szybkie, które po 15 minutach ładowania pozwala na 6 godzin odtwarzania.
Słuchawki Philips PH805 są dostępne na naszym rynku w cenie detalicznej 599 złotych.
Źródło: informacja prasowa TP Vision