s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

Sennheiser HD 450BT i HD 350BT

news |
niezdefiniowano - Sennheiser HD 450BT i HD 350BT

Firma Sennheiser zaprezentowała na targach CES 2020 nowe wokółuszne słuchawki Bluetooth HD 450BT i HD 350BT.

Nowe słuchawki bazują na popularnych modelach HD 4.40BT oraz HD 4.50BTNC i oferują doskonałe połączenie jakości dźwięku, bezprzewodowej swobody, 30-godzinnego działania baterii i błyskawicznego dostępu do asystentów głosowych. HD 450BT posiada również funkcję aktywnej redukcji szumów, która pozwala cieszyć się doskonałym dźwiękiem bez zakłóceń, bez względu na otaczające słuchacza warunki.

Nowe zamknięte słuchawki bezprzewodowe stworzono z myślą o zapewnieniu doskonałych wrażeń dźwiękowych z głębokim, dynamicznym basem. Wyposażone są w najnowszą technologię bezprzewodową, włączając kompatybilność z Bluetooth 5.0 i obsługę wysokiej jakości bezprzewodowych kodeków, w tym AAC, AptX i AptX Low Latency, co zapewnia idealną synchronizację dźwięku z obrazem.
Słuchawki Sennheiser HD 450BT i HD 350BT
Nowe modele HD 450BT i HD 350BT oferują optymalne połączenie jakości dźwięku, bezprzewodowej swobody, niespotykanej żywotności baterii i błyskawicznego dostępu do asystentów głosowych.

Wytrzymałe i inteligentne

HD 450BT i HD 350BT to idealni towarzysze podróży, z wyjątkowo długim 30-godzinnym czasem pracy na baterii oraz wygodnym i szybkim ładowaniem przez gniazdo USB-C. Kompaktowa, składana konstrukcja to idealne połączenie minimalistycznego stylu, ergonomicznego komfortu użytkowania i trwałości.
Słuchawki Sennheiser HD 450BT i HD 350BT
HD 450BT i HD 350BT są dostępne w kolorze czarnym lub białym. Oprócz świetnego wyglądu i komfortu noszenia, nowe słuchawki oferują też niezwykle wygodną obsługę. Dedykowany przycisk asystenta głosowego umożliwia interakcję głosową z Siri lub Asystentem Google za jednym dotknięciem, a intuicyjne fizyczne przyciski na nausznikach ułatwiają sterowanie muzyką i połączeniami.
Słuchawki Sennheiser HD 450BT i HD 350BT

Personalizacja brzmienia

Niezależnie od tego, czy chcesz podbić bas, czy uzyskać neutralny dźwięk, możesz łatwo dostosować brzmienie nowych słuchawek HD 350BT i HD 450BT do własnych upodobań dzięki funkcji korektora w aplikacji Sennheiser Smart Control. Bezpłatna aplikacja oferuje również tryb dedykowany dla podcastów, który optymalizuje zrozumiałość głosu w podcastach, audiobookach i innych nagraniach. Ponadto zapewnia podgląd stanu baterii, dostęp do szybkiego przewodnika i aktualizacji oprogramowania.
Słuchawki Sennheiser HD 450BT i HD 350BT

Cena i dostępność

Nowy model HD 350BT będzie dostępny od połowy stycznia w katalogowej cenie 429 złotych, a HD 450BT od połowy lutego w katalogowej cenie 769 złotych.
Źródło: informacja prasowa Aplauz