s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

House of Marley Positive Vibration XL

news |
niezdefiniowano - House of Marley Positive Vibration XL

Zaawansowane przetworniki o średnicy 40mm, Bluetooth 5.0, 24h pracy na jednym ładowaniu i funkcja szybkiego ładowania to atuty wokółusznych słuchawek House of Marley Positive Vibration XL.

Positive Vibration XL to bezprzewodowe słuchawki, których znakiem rozpoznawczym, podobnie jak w przypadku pozostałych produktów House of Marley, jest szerokie wykorzystanie przyjaznych dla środowiska naturalnych materiałów oraz tych pochodzących z recyklingu.

W przypadku Positive Vibration XL mowa o certyfikowanym drewnie FSC, wysokiej jakości tkaninie REWIND, stali nierdzewnej i odzyskanym aluminium. Wszystko to podkreśla oryginalny, unikatowy styl produktu i dbałość firmy House of Marley o jakość wykonania i wytrzymałość, jak również o środowisko.
House of Marley Positive Vibration XL

Cała doba z muzyką

Słuchawki zasilane są przez wewnętrzny akumulator litowo-polimerowy, który zapewnia energię na 24 godziny pracy po jego pełnym naładowaniu. Ograniczenie liczby ładowań nie tylko wydłuża czas słuchania muzyki, lecz także zwiększa żywotność samych słuchawek. Ponadto Positive Vibration XL obsługują tryb szybkiego ładowania, dzięki czemu wystarczą 2,5 godziny, aby maksymalnie naładować akumulator.

40-milimetrowe przetworniki

Odtwarzanie dźwięku projektanci powierzyli 40-milimetrowym przetwornikom. To wysokiej jakości konstrukcje, które dostarczają dźwięk dokładnie taki, jakiego oczekują użytkownicy – energetyczny, przejrzysty i przestrzenny.
House of Marley Positive Vibration XL

Miękkie, piankowe wypełnienie

Z myślą o długim słuchaniu muzyki, przy zachowaniu komfortu użytkowania, kołnierze muszli słuchawek wypełnione są miękką pianką z efektem pamięci. Dzięki temu z łatwością można zrelaksować się przy muzyce, skupiając się wyłącznie na swoich ulubionych utworach.

Wbudowany mikrofon i zdalne sterowanie

Projektanci wzbogacili Positive Vibration XL o wbudowany mikrofon. Element ten pozwala prowadzić rozmowy telefoniczne i korzystać z komend głosowych. Z kolei wbudowane przyciski zdalnego sterowania umożliwiają kontrolowanie odtwarzania muzyki i odbieranie/kończenie połączeń telefonicznych nawet wtedy, gdy sparowany smartfon znajduje się poza zasięgiem rąk użytkownika.
House of Marley Positive Vibration XL
Słuchawki House of Marley Positive Vibration XL już są w sprzedaży w cenie 449 złotych.
Źródło: informacja prasowa Audio Klan