kino domowe

BEZPRZEWODOWY ZESTAW KINA DOMOWEGO PANASONIC SC-ZT1

news |

System SC-ZT1 pozwala na uwolnienie się od plątaniny kabli, które dotychczas – prowadzone pod dywanem, w ścianie

System SC-ZT1 pozwala na uwolnienie się od plątaniny kabli, które dotychczas – prowadzone pod dywanem, w ścianie lub dookoła pokoju – były zmorą osób korzystających z zestawów kina domowego. Brak ograniczeń związanych z koniecznością prowadzenia przewodów pozwala użytkownikom na umiejscowienie kolumn w promieniu 15 m od jednostki centralnej.
Dwie niezwykle smukłe i wysokie kolumny, zawierające po cztery 24mm przetworniki każda, doskonale komponują się z nowoczesnym płaskim telewizorem. Głośniki są usytuowane pionowo i emitują dźwięk równolegle do podłogi, co pozwoliło zredukować liczbę odbić w porównaniu z konwencjonalnymi kolumnami. Taka konfiguracja zapewnia słuchaczom czysty i ostry dźwięk, którego można słuchać bez zakłóceń w dowolnej pozycji – np. siedząc lub leżąc na podłodze.
Mimo bardzo smukłej konstrukcji zestaw charakteryzuje się niezwykle głębokim basem – subwoofery wbudowano w podstawę każdej kolumny, a konstrukcja Down-Fire Structure wykorzystuje podłogę jako reflektor akustyczny.
Oryginalna technologia opracowana przez firmę Panasonic pozwala na wytworzenie dźwięku przestrzennego, identycznego z generowanym przez 7.1-kanałowy system przy użyciu jedynie dwóch kolumn. Istnieje też możliwość dokupienia dwóch dodatkowych bezprzewodowych kolumn i utworzenie prawdziwie przestrzennego kina domowego. Cena: 4.699 zł.
INFO www.panasonic.com.pl