s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

Audio Pro BT5

news |
niezdefiniowano - Audio Pro BT5

Audio Pro wprowadza do oferty głośnik bezprzewodowy BT5 o kompaktowych rozmiarach dostarczający wysokiej jakości, mocny dźwięk.

Prezentując swój najnowszy model BT5, szwedzka firma Audio Pro po raz kolejny udowadnia, że o potędze dźwięku decyduje znacznie więcej czynników niż tylko wielkość obudowy i głośników. Ten niewielki głośnik bezprzewodowy dostarcza dźwięk o zadziwiającym bogactwie i wysokiej jakości brzmienia, z łatwością wypełniając muzyką domowe przestrzenie.

Od strony technicznej BT5 jest niewielkim głośnikiem bezprzewodowym wykorzystującym Bluetooth 4.0. Obudowa o wymiarach 134×250×150mm (W×S×G) skrywa dwa przetworniki – wysokotonowy o średnicy 19mm z tekstylną kopułką i średnio-niskotonowy o średnicy 101 mm – których zasilanie powierzono wzmacniaczowi Class D o mocy 10W + 30W. Najniższy zakres częstotliwości wspomagany jest dodatkowo poprzez zastosowanie obudowy typu bas-refleks. Całość tworzy niezwykle dopracowany układ, który dostarcza precyzyjny dźwięk z zakresu od 50Hz do 20kHz.
Audio Pro BT5
Przydatną alternatywą dla łączności bezprzewodowej jest wyposażenie BT5 w tradycyjne gniazdo połączeniowe mini-jack 3,5mm, dzięki któremu do głośnika można podłączyć także wiele innych źródeł dźwięku.
Audio Pro BT5
Choć pod względem wzornictwa model BT5 zdaje się otwierać nowy kierunek w ofercie Audio Pro, to bez wątpienia zachowuje on piękne, skandynawskie wzornictwo charakterystyczne dla wszystkich urządzeń tego producenta. Przód i boki urządzenia pokryte są tkaniną, natomiast górna i dolna powierzchnia wykonane są z paneli drewnianych w jednej z trzech wersji kolorystycznych: czarnej, orzecha włoskiego i dryfującego drewna. Dzięki temu urządzenie z łatwością dopasowuje się do wystroju niemal dowolnego domowego wnętrza.
Audio Pro BT5
Audio Pro BT5 pojawi się w sprzedaży jeszcze w sierpniu. Poglądowa cena detaliczna głośnika wyniesie 649 zł.
Źródło: informacja prasowa Audio Klan