s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

Samsung Galaxy Tab S6

news |
niezdefiniowano - Samsung Galaxy Tab S6

Samsung zaprezentował Galaxy Tab S6, nowy tablet stworzony z myślą o użytkownikach, którzy pragną zaspokoić ciekawość, wyrazić swoją kreatywność oraz oddać się wciągającej rozrywce.

Charakterystyczny dla marki Samsung rysik S Pen zmienił się w narzędzie niezrównane w zakresie wspierania kreatywności i efektywności. Teraz, za sprawą opcji zdalnego sterowania i ładowania bezprzewodowego, rysik S Pen w Galaxy Tab S6 daje użytkownikom jeszcze większą moc i kontrolę. Przykładowo, za pomocą gestów rysikiem można intuicyjnie rejestrować selfie i wideo, czy kontrolować tworzenie treści multimedialnych, nawet gdy nie trzymamy tabletu w dłoniach. Ponadto rysik zapewnia nawet 10 godzin działania po zaledwie 10 minutach bezprzewodowego ładowania.

Robienie notatek na Galaxy Tab S6 przy użyciu S Pen jest niezwykle proste. Za pomocą jednego kliknięcia można przekształcić odręczne zapiski w tekst cyfrowy i wyeksportować je do formatów takich jak np. Microsoft Word. Można także tworzyć krótkie notatki czy szkice podczas oglądania wideo – wystarczy dostosować przezroczystość okna Samsung Notes i cieszyć się multitaskingiem.
Tablet oferuje również nową i udoskonaloną wersję Samsung DeX, która pozwala użytkownikom płynnie przejść do pracy niczym na komputerze PC, a tym samym z łatwością realizować kilka zadań jednocześnie. Specjalny klawisz funkcyjny DeX dostępny jest na dedykowanej Galaxy Tab S6 klawiaturze BookCover, co jeszcze bardziej ułatwia skorzystanie z tej funkcji. Samą klawiaturę również ulepszono dodając do niej uchwyt na S Pen, touchpad, nowe klawisze funkcyjne, a także umożliwiając ustawienie jej pod kątem.

Zaawansowana technologia zapewniająca codzienną wygodę

Galaxy Tab S6 to pierwszy tablet marki Samsung wyposażony w usprawniony, podwójny aparat fotograficzny. Jeden z zastosowanych aparatów, ultraszerokokątny, oferuje wynoszące 123° pole widzenia, które odpowiada temu, co widzi ludzkie oko. Dodatkowo, wbudowany procesor neuronowy wspiera tworzenie profesjonalnych fotografii.
Samsung Galaxy Tab S6
Galaxy Tab S6 to także pierwszy tablet Samsung, który wyposażono w optyczny czytnik linii papilarnych, dzięki czemu uzyskanie dostępu do urządzenia stało się wygodniejsze niż kiedykolwiek przedtem. Z kolei Samsung Knox, kompleksowa platforma zabezpieczeń stworzona przez firmę i chroniąca zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie, zapewnia skuteczną ochronę danych zapisanych w pamięci urządzenia.

Bezkompromisowa rozrywka

Połączenie wyświetlacza Super AMOLED o wielkości 10,5 cala i czterech głośników dostrojonych przez AKG i obsługujących Dolby Atmos gwarantuje, że użytkownik Galaxy Tab S6 poczuje się tak, jakby znajdował się w samym centrum wydarzeń. Niezależnie od tego, czy cieszy się nową grą, czy ogląda cały sezon swojego ulubionego serialu, Galaxy Tab S6 zapewnia niezrównane wrażenia audiowizualne.
Galaxy Tab S6 to także dostęp do większej liczby ulubionych treści. Tablet umożliwia przeglądanie oferty Netflix w dostępnej na urządzeniu aplikacji Szukacz i oglądanie ulubionych filmów w YouTube Premium (4 miesiące bez opłat).
Samsung Galaxy Tab S6
Tablet jako część ekosystemu Galaxy, doskonale sprawdzi się także jako centrum sterowania sprzętami domowymi za pośrednictwem platformy SmartThings.

Specyfikacja Samsung Galaxy Tab S6:

 • Procesor: Snapdragon 855
 • Ekran: 10,5" WQXGA, Super AMOLED
 • Aparat: 8MP F2.0 (przód), 13MP AF F2.0 + 5MP F2.2 (tył)
 • Pamięć: 6GB + 128GB , MicroSD (do 1TB)
 • S Pen: 0.35 mAh
 • Łączność bezprzewodowa: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac 2.4G+5GHz, MIMO, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.0
 • GPS: GPS + GLONASS, Beidou, Galileo
 • Czujniki: Optyczny czytnik linii papilarnych, akcelerometr, żyroskop, czujnik geomagnetyczny, czujnik Halla, czujnik światła RGB
 • Wideo: Nagrywanie: UHD 4K (3840×2160) @ 30fps; Odtwarzanie: UHD 8K (7680 x 4320) @ 30fps
 • Audio: 4 głośniki AKG, Dolby Atmos
 • Akumulator: 7.040 mAh
 • Wymiary: 244,5x159,5×5,7 mm
 • Waga: 420g
 • Akcesoria: Klawiatura Book Cover, Book Cover, POGO Charging Dock, S Pen

Galaxy Tab S6 dostępny będzie w kolorach Mountain Gray, Cloud Blue oraz Rose Blush.
Źródło: informacja prasowa Samsung