gadżety

SoundMAGIC E11, E11C, E11BT i E11D

news |
Słuchawki - SoundMAGIC E11, E11C, E11BT i E11D

Nowa linia słuchawek SoundMAGIC E11 to następca dobrze przyjętej serii E10 obejmująca cztery modele: E11, E11C, E11BT i E11D.

Nowa seria SoundMAGIC E11 to tylko początek nowinek jakie przygotował producent na najbliższe miesiące. SoundMAGIC szykuje bowiem ucztę dla amatorów ekstremalnych doznań audio. Warto tutaj zaznaczyć, że modele spod znaku E11 to ciągle budżetowe słuchawki dla zwykłego Kowalskiego charakteryzujące się znakomitym wykonaniem, trwałością oraz nieprzeciętnym dźwiękiem oraz uznaniem klientów.

W modelu SoundMAGIC E11 można zauważyć znaczące zmiany, jak: muszle słuchawek z aluminium, wtyk kątowy oraz kabel fantastycznej jakości. Ich doskonałe wykonanie, to cecha wspólna, całej gamy serii E11. Brzmieniowo, względem poprzedników, słuchawki zyskały rozdzielczość sceny muzycznej, słychać jest wyraźnie więcej szczegółów, w całym pasmie, podstawa basowa również jest solidna, ale znów, bardziej rozdzielcza. Tak dokładna i miła dla ucha reprodukcja sygnału jest możliwa za sprawą całkowicie nowych wysokowydajnych przetworników 10mm. Sugerowana cena SoundMAGIC E11 wynosi 169 złotych.
SoundMAGIC E11, E11C, E11BT i E11D
SoundMAGIC model E11C, analogicznie, jak w przypadku starszego modelu, jest to wersja z pilotem i mikrofonem, umożliwiająca rozmowy przez słuchawki oraz kontrolę odtwarzania muzyki, podstawowe funkcje takie jak zmienianie czy zatrzymywanie utworu. Model współpracuje bez problemu z większością telefonów na rynku. Pilot przeszedł sporo zmian, oprócz nowego wyglądu i wykonania stał się również bardziej ergonomiczny względem modelu E10C. Jeśli jednak komuś z kablem nie po drodze to do wyboru jest również model w wersji Bluetooth. Sugerowana cena SoundMAGIC E11C wynosi 219 złotych.
SoundMAGIC E11, E11C, E11BT i E11D
SoundMAGIC model E11BT to słuchawki wyposażone w wysokiej jakości odbiornik Bluetooth (V 5.0), co umożliwia mniejsze straty w przesyłanym sygnale audio oraz daje wyższą stabilność połączenia, między słuchawkami a mobilnym źródłem muzyki. Słuchawki wyposażono w miękki i wygodny pałąk, potężny, pozwalający na prawie dwudziestogodzinną pracę akumulator oraz odporność na wodę (norma IPX4). Wszystkie te cechy czynią te słuchawki idealnymi do aktywności fizycznej jak i do po prostu słuchania muzyki w lepszej już niż przeciętna jakość. Sugerowana cena SoundMAGIC E11BT wynosi 249 złotych.
SoundMAGIC E11, E11C, E11BT i E11D
SoundMAGIC model E11D co całkowita nowość od SoundMAGIC. Słuchawki wyposażono w złącze USB-C zamiast typowego jacka 3,5mm. Umożliwia to podłączenie słuchawek do nowych telefonów, które zostały pozbawione wyjścia słuchawkowego. Słuchawki podłączamy bezpośrednio do złącza USB-C w telefonie. Dzięki temu zyskujemy również na jakości dźwięku. Sugerowana cena SoundMAGIC E11D wynosi 269 złotych.
SoundMAGIC E11, E11C, E11BT i E11D
Źródło: informacja prasowa MIP