gadżety

COWON CF2 i CT5

news |
Słuchawki - COWON CF2 i CT5

Najnowsze słuchawki COWON CF2 i CT5, to prawdziwie bezprzewodowe modele gwarantujące świetny dźwięk.

Firma COWON wzbogaciła swoją ofertę o linię słuchawek bezprzewodowych. Nowe modele nie mają nawet centymetra kabla. Główne ich cechy są identyczne. Najlepsza i najnowsza technologia zapewnia doskonałe połączenia, a doświadczenie i pasja w tworzeniu najwyższej klasy produktów audio gwarantuje świetny dźwięk.

Słuchawki Bluetooth COWON są całkowicie bezprzewodowe, eliminując obecność niewygodnego kabla, który łączy lewą i prawą słuchawkę. Już nie musisz się martwić, że przewody słuchawkowe plączą się, ilekroć obracasz głowę, czy wykonujesz bardziej energiczne ruchy.
Słuchawki COWON idealnie pasują do Twoich uszu i zapewniają poczucie prawdziwej wolności, nawet podczas ćwiczeń czy uprawiania sportu. Ich anatomiczny kształt zapewnia doskonałe dopasowanie do Twoich uszu.
słuchawki COWON CF2 i CT5
Technologia Bluetooth 5.0 w oparciu, o którą pracują oba modele jest dwa razy szybsza od swojej poprzedniej wersji, jednocześnie oferując czterokrotność zasięgu oraz osiem razy szybszą przepustowość danych. Podwójna prędkość transmisji skraca czas transferu danych i zużycie baterii, a czterokrotnie większy zasięg umożliwia płynne połączenia do 40 metrów w trybie niskiego poboru mocy. Teraz możesz w pełni cieszyć się komunikacją bezprzewodową dzięki lepszej wydajności Bluetooth 5.0.
słuchawki COWON CF2 i CT5
Przenośna stacja dokująca używa magnesów, aby zapobiec przypadkowemu zgubieniu Twoich słuchawek. Przechowywanie, przenoszenie i ładowanie jest banalnie łatwe - po prostu umieść słuchawki w pobliżu bazy, aby je magnetycznie zamontować w prawidłowej orientacji i rozpocząć automatyczne ładowanie.
słuchawki COWON CF2 i CT5
COWON CF2 oraz CT5 to doskonały wybór dla osób aktywnych i sportowców. Posiadając certyfikat wodoodporności IPX4, słuchawki nadają się nie tylko do uprawiania sportów na świeżym powietrzu podczas opadów śniegu czy deszczu, ale także wszelkich aktywności fizycznych, podczas których się pocimy.
słuchawki COWON CF2 i CT5
W przeciwieństwie do modelu CF2, COWON CT5 ma czarny matowy kolor, który nadaje mu eleganckiego, jednak bardziej miejskiego stylu. Wszystkie kluczowe funkcje CF2 odnajdziesz również w tym modelu, dodatkowo dźwięk podczas rozmów głosowych jest wyprowadzany w lewym i prawym kanale, co zwiększa jakość i przyjemność ich prowadzenia.

Specyfikacja techniczna CT5 i CF2:

  • Przetwornik: 6 mm, dynamiczny, dokanałowy
  • Wersja Bluetooth: 5.0
  • Profile Bluetooth: HSP, HFP, A2DP, AVRCP
  • Czas czuwania: do 150 godzin
  • Czas odtwarzania muzyki: Single Mode - Około 3,5 godziny / Dual Mode - Około 3 godzin
  • Czas ładowania: Około 1 godziny / Stacja dokująca - Około 1 godziny
  • Liczba dostępnych ładowań za pomocą stacji dokującej (500 mAh): 3,5 raza (przy całkowicie naładowanej stacji)
  • Zasięg bezprzewodowy: Do 10 m (otwarta przestrzeń)
  • Waga: 4g x 2 / stacja ładująca - 41 g

Cena sugerowana modeli COWON CF2 oraz CT5 w Polsce wynosi 399 złotych.
Źródło: informacja prasowa MIP