kino domowe

KINO DOMOWE BLU-RAY SAMSUNG HT-BD1255

news |

Samsung wprowadza na polski rynek nowy zestaw kina domowego Blu-ray – model HT-BD1255. 1000W mocy wyjściowej

Samsung wprowadza na polski rynek nowy zestaw kina domowego Blu-ray – model HT-BD1255. 1000W mocy wyjściowej i 5.1-kanałowy dźwięk przestrzenny zapewniają potężne brzmienie, w czym pomagają cztery wysokiej jakości głośniki typu Tall-boy.
HT-BD1255 to przede wszystkim technologia Blu-ray zapewniająca znakomity obraz HD oraz nieskompresowany, wielokanałowy dźwięk cyfrowy. Zestaw Samsunga umożliwia zarówno upskalowanie filmów DVD do rozdzielczości 1080p/1080i/720p, jak i poszerzanie rozdzielczości dźwięków za pomocą ekspansji bitów i wzmocnienia widma, co przyczynia się do poprawy jakości plików MP3. Aby zapewnić jak najlepszy odbiór muzyki w dowolnym miejscu pomieszczenia odsłuchowego, wykorzystano technologię Auto Sound Calibration (ASC) – automatycznej kalibracji dźwięku. Dzięki temu słuchamy optymalnego dźwięku płynącego z samoczynnie skonfigurowanych głośników i subwoofera. Wystarczy umieścić mikrofon ASC obok miejsca, w którym siedzimy i nacisnąć przycisk ASC na pilocie zdalnego sterowania.

Zestaw kina domowego Samsunga zachwyca także wyglądem. Wykorzystano tu technologię umożliwiającą bezprzewodowe połączenia i łatwy montaż. Tylne głośniki mogą się komunikować z odtwarzaczem Blu-ray dzięki opcjonalnemu modułowi bezprzewodowemu kanału tylnego i karcie podłączonej do jednostki głównej. Mamy więc pełną swobodę montażu i rozstawienia wszystkich elementów systemu, a do tego nie musimy się martwić o szpecące kable. Sugerowana cena detaliczna: 3.299 zł.
INFO www.samsung.com/pl